Gölmarmaralı Şehitler Dualarla Anıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen Jandarma Er Nedim Ceylan ve Piyade Onbaşı Adnan Ceylan’ı, şehadetlerinin yıldönümü dolayısıyla mevlit ve pilav hayrıyla andı. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle andı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
05 Haziran 2023 - 11:39
Manisa haber | Genel Politika | Gölmarmara haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı şehitlerimizin anısını yaşatmak için başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği anma ve hayır programına Gölmarmara ilçesiyle devam etti.

Bu kapsamda şehadetlerinin yıldönümü olan kahramanlarımız Jandarma Er Nedim Ceylan ve Piyade Onbaşı Adnan Ceylan için anma programı düzenlendi. Programa İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı, Belediyesi Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Şakir Can, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Taylan, Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Planlama Şube Müdürü Ali Eroğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Kağan Tunçelli, şehit aileleri. muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Şehitlerimizin ruhuna ithafen duaların okunduğu programda, vatandaşlara pilav hayrı gerçekleştirildi. Programın sonunda şehit ailelerine Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı takdim edildi. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle andı.

Gölmarmaralı Şehitler Dualarla Anıldı! Gölmarmaralı Şehitler Dualarla Anıldı! Gölmarmaralı Şehitler Dualarla Anıldı!

Son güncelleme tarihi : 5 Haziran 2023 11:39

Salihlili Öğrenciler, Ankara-Çanakkale’de Kültür Gezisi Yapacak