Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde Boyalı, Tepeköy ve Yakaköy Mahalleleri arasındaki bağlantıyı sağlayan yolda sathi kaplama çalışmalarını tamamladı. Mahalle muhtarları yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini paylaşarak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
25 Ağustos 2023 - 12:05
Manisa haber | Çevre Politika | Gördes haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde Boyalı-Tepeköy-Yakaköy güzergâhında bağlantıyı sağlayan 22 kilometrelik güzergahta sathi kaplama çalışmaları gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen çalışmaların ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Onur Pabuççuoğlu, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Ziyaretlere Gördes Muhtarlık İşleri Müdürü Hüseyin Yılmaz da eşlik etti. Pabuççuoğlu, ziyaretlerde mahalle muhtarlarının taleplerini dinledi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, muhtarlara hediye takdiminde bulundu.

Muhtarlar Memnuniyetlerini Paylaştı  

Çalışmaların yapıldığı mahalle muhtarları da memnuniyetini dile getirerek, Başkan Ergün’e teşekkür etti.
Boyalı Mahalle Muhtarı Galip Aydemir:  Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Tepeköy Mahallesi 1. Azası Mübin Emre: Cengiz Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yollarımız güzel oldu.
Yakaköy Mahalle Muhtarı Zafer Özbakan: Yollarımız eskiden çok dar ve bakımsızdı. Bazı kısımları bozuktu. Atılan asfalt sonrası yollarımız hem genişledi hem de çok güzel oldu. Yollarımız daha sağlıklı bir hale geldi. Değinmeden geçemeyeceğim bir konu daha var. Mahallemiz uzun yıllardır susuzluk çekiyordu. Cengiz Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Suyumuz kesintisiz akıyor. Cengiz Başkanımıza kucak dolusu sevgiler, selamlar iletiyorum” diye konuştu.

Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti! Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti! Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti! Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti! Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti! Gördesli Mahalle Muhtarlar Yol Çalışmaları İçin Başkan Ergün’e Teşekkür Etti!

Son güncelleme tarihi : 25 Ağustos 2023 12:07

Manisa’da Cinayet! Pompalı Tüfekle Vurulan Kişi Hayatını Kaybetti