İhtiyaç Sahiplerinin Ramazan Ayında Erzak Kolileri Yunusemre’den

Sosyal belediyecilik çalışmalarına öncelik veren Yunusemre Belediyesi, temel gıda ürünlerinin yer aldığı binlerce erzak kolisini Ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com

43 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 3 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Yunusemre Belediyesi, ihtiyaç sahiplerini Ramazan ayında da yalnız bırakmayacak. Belediye ekipleri temel gıda ürünlerinin yer aldığı erzak kolilerini Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine dağıtacak.

Kolilerin hazırlanma çalışmasını yerinde inceleyen ve çalışanlara yardım eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yunus Emre Millet Çarşısı’ndayız. Ekiplerimiz tarafından Ramazan ayı boyunca dağıtılacak olan gıda kolilerimiz burada hazırlanıyor. Ekiplerimiz yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor.

Biz de onlara katkıda bulunduk. Bugün bin civarında kolimiz hazırlanarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı. Bu Ramazan’da on binin üzerinde erzak kolisi hazırlanarak dağıtımları gerçekleştirilecek.

Burada gördüğünüz kolilerin oluşturulmasında hayırsever vatandaşlarımızın da destekleri bulunuyor. Ramazan ayı boyunca bu çalışmalarımız devam edecek. Şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı, bereketli, sağlık ve huzur içinde geçecek bir Ramazan diliyorum” dedi.

Yargıtay’dan Boşanma Davalarında Kusur İncelemesi Yönünden Emsal Karar!