İmceler Mahallesi’ndeki HİS Göletleri Büyükşehir Tarafından Bakıma Alındı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, Demirci ilçesine bağlı İmceler Mahallesi’nde yer alan 2 adet hayvan içme suyu göletinde temizlik, genişletme, bakım ve onarım çalışması başlatıldı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
18 Ağustos 2023 - 15:25
Manisa haber | Çevre Politika | Demirci haber

Kırsal kalkınmayı desteklemek ve üreticilere yönelik projeleriyle her alanda çiftçinin yanında yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahalle muhtarlarından ve vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendirerek hizmetlerine devam ediyor. Muhtar ve vatandaşlardan gelen talep üzerine Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Demirci ilçesi İmceler Mahallesi’nde bulunan 2 adet hayvan içme suyu göletinde temizlik çalışmaları başlatıldı. Mahallede bulunan besi hayvanlarının yanında yaban hayvanlarının da faydalanacağı göletlerdeki çalışmalar, en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulması planlanıyor.

Çalışmalar için teşekkürlerini iletti

İmceler Mahalle Muhtarı Yüksel Yiğit, kırsal mahallelerde üretime destek adına yapılan çalışmalardan çok memnun olduklarını belirterek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve tüm ekibine teşekkürlerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları ile üreticilere verilen desteğin süreceğini ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

İmceler Mahallesi’ndeki Hİs Gölet İmceler Mahallesi’ndeki Hİs Gölet

Arıcılık Eğitimi Manisa’nın Çeşitli İlçelerinden Çok Sayıda Kursiyerin Katılımıyla Başladı!