Jeopark Belediyeler Birliği Toplantısı Başkan Ergün başkanlığında Gerçekleştirildi

Jeopark Belediyeler Birliği Haziran ayı Encümen Toplantısı; Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Jeopark Belediyeler Birliği Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda Başkan Ergün ve meclis üyeleri kararları oy birliği ile aldı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
14 Haziran 2023 - 11:32
Manisa haber | Çevre Politika | Kula haber

Jeopark Belediyeler Birliği Haziran ayı Encümen Toplantısı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Jeopark Belediyeler Birliği Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil ve meclis üyeleri katıldı.

Açılış ve yoklamanın ardından gündem maddeleri görüşüldü. Gündem maddeleri arasında yer alan Salihli ilçesi Adala Mahallesi’nde yer alan Atatürk Evi’nin restorasyon çalışmaları ile ilgili sunum gerçekleştirildi, üzerinde fikir alışverişi yapıldı.

Bir diğer gündem maddesi olarak Kula Jeopark Ziyaretçi Merkezi’nin çevre düzenlemesi ve giriş kapısına ait projelerin değerlendirilmesi yapıldı. Görüşülen diğer gündem maddelerinin karara bağlanmasının ardından, toplantı sona erdi.

Jeopark Belediyeler Birliği Toplantısı Başkan Ergün Başkanlığında Gerçekleştirildi

Son güncelleme tarihi : 14 Haziran 2023 11:33

78’lik Dede Gazetelerden Okuduğu Haberleri Şiire Döküyor