Kapancı Mahallesinden Teşekkür Ziyareti

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay’ı, Salihli Kapancı Mahalle Muhtarı Ali Ortayol ziyaret etti. Muhtar Ortayol, mahallelerinde yapılan hizmetler için teşekkürlerini sundu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
23 Ağustos 2023 - 11:33
Manisa haber | Çevre Politika | Salihli haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Salihli ilçesine bağlı Kapancı Mahalle Muhtarı Ali Ortayol’u makamında ağırladı. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ile MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar da yer aldı. Muhtar Ortayol, mahallelerinde yapılan kısmi altyapı işleri, içme suyu deposu tadilatı ve dere temizlikleri gibi çalışmalar için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay’a teşekkür etti.

MASKİ, 1.088 mahalleye de ulaşıyor

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay da, “1.088 mahallemize hizmet ulaştırmak için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Kapancı mahallemizdeki sıkıntıları çözmek için de önemli çalışmalar yaptık. Hizmetlerimizin hayırlı olmasını diliyor, sayın muhtarımıza nazik ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Müdür Aslay, Atatürk Mahalle Muhtarını Ağırladı