Kulalı Muhtarlardan Başkan Ergün’e Yol Teşekkürü!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesi ile Güvercinlik Mahallesi arasında sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Hem iki mahalle arasında ulaşımı rahatlatan, hem de bölgede kurulan karpuz pazarına da ulaşımı kısaltan yol çalışması için Şehitlioğlu ve Güvercinlik Mahalle Muhtarı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
03 Ağustos 2023 - 17:07
Manisa haber | Genel Politika | Kula haber

Kula’nın Şehitlioğlu ve Güvercinlik Mahallesi arasında sathi kaplama çalışması gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bu çalışması mahalle muhtarları tarafından tam not aldı.

Şehitlioğlu ve Güvercinlik Mahallelerini ziyaret eden, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekiplerine, mahalle muhtarları çalışmalar nedeniyle memnuniyetini paylaştı.

İki mahalle arasında ulaşımı kısaltan bu çalışmanın önemine değinen Şehitlioğolu Mahalle Muhtarı Muslu Kazak ve Güvercinlik Mahalle Muhtarı İsmail Delibay, Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı aracılığıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Muhtarlar memnuniyetini paylaştı

Şehitlioğolu Mahalle Muhtarı Muslu Kazak:  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanıma çok teşekkür ederim. Mahallemizin altyapısı yapıldı, kilit parkesi döşendi. Güvencinlik ile Şehitlioğlu arasında asfalt çalışmamız yapıldı.

Güvercinlik Mahalle Muhtarı İsmail Delibay: Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve emeği geçenlere ilk olarak teşekkür ediyorum. Bu yol, 40 kilometrelik yolu 10 kilometre düşürdü. Mahallemizde bulunan karpuz pazarına ulaşım daha rahatladı. Bu yolumuz gerek ekonomik olsun, gerek ulaşım kolaylığı olsun bölgemiz için çok önemli.

Kulalı Muhtarlardan Başkan Ergün’e Yol Teşekkürü! Kulalı Muhtarlardan Başkan Ergün’e Yol Teşekkürü!

Son güncelleme tarihi : 3 Ağustos 2023 17:08

MASKİ’den Güvercinlik Mahallesine Ziyaret