Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesinde şehadetlerinin yıldönümü dolayısıyla Şehit Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Çetin Kuşdili, Şehit Jandarma Komando Er Ahmet Akdeniz, Şehit Piyade Er Mehmet Ali Karaduman, Şehit Polis Memuru Refik Aksoy, Şehit Jandarma Çavuş Mehmet Sancar ve Şehit Jandarma Er Mehmet Sarı adına mevlit okutarak pilav hayrında bulundu. Şehit aileleri ve yakınları, anma programı nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
31 Mayıs 2023 - 14:05
Manisa haber | Asayiş Politika | Kula haber

Manisalı şehitlerimizi anmak için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde başlatılan şehit mevlidi ve pilav hayrı, Kula ilçesinde devam etti.

Aziz şehitlerimiz Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Çetin Kuşdili, Jandarma Komando Er Ahmet Akdeniz, Piyade Er Mehmet Ali Karaduman, Polis Memuru Refik Aksoy, Jandarma Çavuş Mehmet Sancar ve Jandarma Er Mehmet Sarı’nın hayır duaları ile anıldığı programa, Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bayram Yüksel, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Mezarlıklar Bakım ve Onarım Şube Müdürü Gözde Kuzu Koç ve şehit aileleri ile yakınları katıldı.

Şehitlerimiz adına Kuran-ı Kerim okunmasının ardından pilav hayrı gerçekleştirilen programın son bölümünde, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve içerisinde Yasin-i Şerif ile Türk Bayrağı bulunan hediyeler, protokol üyeleri tarafından şehit ailelerine takdim edildi. Şehit aileleri ve yakınları, evlatlarını unutmayan ve anma programı gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı! Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı! Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı! Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı! Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı! Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı! Kulalı Şehitler Dualarla Anıldı!

Son güncelleme tarihi : 31 Mayıs 2023 14:06

Manisa’da Çıkan Ev Yangınında 1 Kişi Hayatını Kaybetti!