MANİSA BBSK Karate Takımı Gemlik’teki Turnuvada 11 Madalya Kazandı!

Manisa Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı, 13 ülkeden 143 kulüp ve 1950 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen 4. Uluslararası Gemlik Karate Turnuvası’nda 4’ü altın toplamda 11 madalya kazandı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
14 Ağustos 2023 - 16:17
Manisa haber | Spor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, başarılarına yenilerini eklemeye ve adını duyurmaya devam ediyor. Katıldığı yarışmalardan dereceyle dönen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Karate Takımı, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Gemlik Karate Turnuvası’nda ismini duyurdu.

Bu sene 4. kez düzenlenen Uluslararası Gemlik Karate Turnuvası, 13 ülkeden 143 kulüp ve bin 950 sporcunun katılımıyla 11-13 Ağustos 2023 tarihleri arasında Gemlik Spor Salonu’nda düzenlendi. 3 gün boyunca ter döken Manisa BBSK’lı karateciler 4 altın, 1 gümüş ve 6 bronz olmak üzere toplamda 11 madalya kazandı.

Manisa BBSK’dan Berat Kazak, Ilgaz Taş, Ceylin Ferihan Uyanık ve Nurbade Büber altın madalya kazanırken, Hamza Najm Abed gümüş, Çınar Enis İlhan, Beyza Taşdemir, Ahmet Can, Mehmet Talha Kartal, Ramazan Efe Ezer ve Batuhan Bayır da bronz madalya kazandı. Madalya kazanan ve madalya kazanamayıp sonuna kadar savaşan sporcularını ve ailelerini canı gönülden tebrik eden Manisa BBSK Karate Antrenörü Ali Eşsiz, Manisa Büyükşehir Belediyespor’a  desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Manİsa Bbsk Karate Takımı Gemlik’tek11 Madalya Kazandı Manİsa Bbsk Karate Takımı Gemlik’tek11 Madalya Kazandı Manİsa Bbsk Karate Takımı Gemlik’tek11 Madalya Kazandı Manİsa Bbsk Karate Takımı Gemlik’tek11 Madalya Kazandı Manİsa Bbsk Karate Takımı Gemlik’tek11 Madalya Kazandı

Eczanelere Hastaların Ödeyeceği Fiyat Farkı Artacak!