Manisa BBSK Voleybol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı!

2023-2024 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Ligi’nde mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kulüp Başkanı Bora Çaylan, yönetimiyle birlikte takımın Tevfik Lav Spor Tesisleri’nde gerçekleşen antrenmanını ziyaret ederek oyunculara baklava ikramında bulundu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
24 Ağustos 2023 - 14:22
Manisa haber | Spor

Altyapı destekli genç kadrosuyla önemli bir başarıya imza atarak 2.Lig’e yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı yeni sezon hazırlıklarına başladı. Baş Antrenör Caner Doğançay yönetiminde Tevfik Laf Spor Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren oyuncular başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor.

Filenin Sultanlarına Baklava Süprizi

Kulüp Başkanı Bora Çaylan, Voleybol Şube Sorumlusu Metin Memiş ve yönetim kurulu üyesi Engin Altun da takımın Tevfik Lav Spor Tesisleri’nde gerçekleşen antrenmanını ziyaret etti. Çaylan ve yönetimi, Baş Antrenör Caner Doğançay ve oyunculara baklava ikram etti. Kulüp Başkanı Bora Çaylan, oyunculara olan inancını ifade ederek teknik heyet ve oyunculara yeni sezonda başarılar diledi.

“Yeni Zaferler İçin Hazırız”

Kulüp Başkanı Çaylan, “Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’nde Manisa’mızı başarıyla temsil edeceklerine inancımız tam. Voleybol liginde de yeni zaferler için hazırız. Transfer hamlelerimize de devam ederek kadromuzu gün geçtikçe güçlendiriyoruz. Kulüp olarak oyuncularımızın yeteneklerine ve kazanma isteklerine sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

Manisa Bbsk Voleybol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı! Manisa Bbsk Voleybol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı! Manisa Bbsk Voleybol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı! Manisa Bbsk Voleybol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı! Manisa Bbsk Voleybol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı!

Son güncelleme tarihi : 24 Ağustos 2023 14:23

Manisa BBSK Voleybol Takımı Altyapı Kadrosundan Asya Köse’yi Renklerine Bağladı!