Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, il genelindeki 16 ziraat odası başkanlarını ziyaret ederek, yakın zamanda tamamladıkları seçimlerin sonuçlarının üreticilere hayırlı olmasını diledi. Oda başkanlarına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Usta, Büyükşehir Belediyesi olarak tarımsal ve kırsal kalkınmaya yönelik projelere önem verdiklerini, bu noktada ziraat odalarıyla da işbirliğine hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
30 Mart 2023 - 17:40
Manisa haber | Genel Politika

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, geçtiğimiz ay genel kurul süreçlerini tamamlayan ziraat odalarına tebrik ziyaretleri gerçekleştirdi.

İl genelindeki 16 ziraat odası başkanını ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Usta, genel kurul sonrası göreve seçilmelerinden dolayı oda başkanlarını tebrik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak tarımsal ve kırsal kalkınmaya yönelik projelere önem verdiklerini belirten Usta, “Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde üreticilerimize yönelik hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

Bu noktada sivil toplum kuruluşu konumunda olan ziraat odalarımızın, tarım müdürlüklerimizin, çiftçi malları koruma başkanlıklarının görüşlerine ve işbirliğine de değer veriyoruz.

Bu yıl kırsal kalkınmaya yönelik hizmetlerimize 122 milyon TL gibi ciddi bir bütçe ayırdık. Üretimin değerini biliyor ve üreticimize imkanlarımız doğrultusunda destek oluyoruz” dedi.

Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti! Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti! Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti! Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti! Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti! Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti! Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti!

Son güncelleme tarihi : 30 Mart 2023 17:42

Türkçe Yaz Okulu Etkinlikleri İçin Sırbistanlı Öğrenciler Manisa’ya Geldi!