Manisa’da Düğüne Hazırları Yapan Gelin Adayının Çeyizleri Çalındı!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde düğün hazırlıkları yapan Sıla Kural’ın çeyiz eşyaları oturduğu apartmanın çatısından çalındı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
30 Mayıs 2023 - 16:26
Manisa haber | Asayiş Genel | Turgutlu haber

Olay Manisa’nın Turgutlu İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Demirel Sokakta 4 katlı bir apartmanda meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, kimliği belirsiz Hırsız yada hırsızlar tarafından Demirel Sokakta 4 katlı bir apartmanın çatısındaki depoda bulunan Kural’a ait yaklaşık 50 bin TL değerindeki çeyiz eşyaları çalındı.

Olay yerinde parmak izi çalışması yapan polis, şüpheli ya da şüphelilerinin yakalanması için çalışma başlattı.

Turgutlu’da evlenme planları yapan ve kendisi yurtdışında bulunan Sıla Kural ve yakınları hırsızlık şoku yaşadı. Kuzeni Sıla Kural ile aynı apartmanda oturan Merve Akıncı yaşanan hırsızlıktan dolayı büyük üzüntü duyduklarını belirtti.

Yaşanan olaydan dolayı büyük üzüntü duyduklarını ve kuzeni Sıla Kural’ın birtakım işleri için yurt dışında olduğunu söyleyen Merve Akıncı ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Teyzemin kızı yurt dışında bulunuyor. Orada yapmış olduğu birikimi Türkiye’ye gönderip, biz de burada çeyiz yapıyorduk. Maalesef ki gece giren hırsızlar, burada birikimlerini çalmış. Çok üzgünüz.

Kuzenime nasıl anlatacağımızı bilmiyoruz. Türkiye’ye geldiğinde gerçekten çok üzülecek. Hırsızların bir an önce yakalanmasını istiyoruz. 50 bin TL değerindeki birikimi gitti. Turgutlu’nun bu nezih mahallesinde bu hırsızlığı yapanlar nasıl insan içine çıkıyorlar? İnanamıyorum, İnşallah bir an önce yakalanırlar.”

Manisa’da Düğüne Hazırları Yapan Gelin Adayının Çeyizleri Çalındı!

Son güncelleme tarihi : 30 Mayıs 2023 16:32

Manisalı Kadınlar Aktarlara Satmak Üzere Kır Papatyaları Topluyor