Manisa’da Seyir Halindeki Tırın Trafiği Tehlikeye Attığı Görüntü Kameraya Yansıdı!

Manisa'da seyir halinde olan tır dorsesi yana yatarak ilerlediği kameraya yansıdı. Trafiği tehlikeye atan tır sürücüsü ise yaşanan bu görüntüyü umursamadan yoluna devam etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
26 Mart 2023 - 20:19
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

43 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 3 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Haber: Serkan Özcan

Olay Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde Mimar Sinan Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Mimar Sinan Bulvarı üzerinde seyir halinde olan tırı gören diğer sürücülerin yürekleri ağzına geldi.

Trafiği tehlikeye sokan tırın dorsesi yana yatmış bir şekilde ilerlediği görüldü.

Dorsenin her iki yanında bulunan direklerin kırık yada hasarlı olduğu kameraya yansıyan görüntülerde net bir şekilde görülüyor.

Tır sürücüsünün de olaydan haberdar olduğu ve dorsede bulunması gereken plakanın ya söküldüğü yada çamurla kapatıldığı kameraya yansıdı.

Arka kısmı yan yatarak ilerleyen tir Akhisar yönüne giderek gözden kayboldu.

Manisa’da Seyir Halindeki Tırın Trafiği Tehlikeye Attığı Görüntü Kameraya Yansıdı! Manisa’da Seyir Halindeki Tırın Trafiği Tehlikeye Attığı Görüntü Kameraya Yansıdı! Manisa’da Seyir Halindeki Tırın Trafiği Tehlikeye Attığı Görüntü Kameraya Yansıdı! Manisa’da Seyir Halindeki Tırın Trafiği Tehlikeye Attığı Görüntü Kameraya Yansıdı!

Son güncelleme tarihi : 26 Mart 2023 20:29

Manisa’da Trenin Çarptığı 10 Yaşındaki Çocuk Ağır Yaralandı!