Manisa’da Vatandaşları Canından Bezdiren Azılı Hırsız Operasyonla Yakalandı!

Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde vatandaşları canından bezdiren ve 6 ayrı hırsızlık olayının faili jandarma ekiplerince kıskıvrak yakalandı. Hırsızın, küçükbaş hayvandan kalorifer peteğine, güvenlik kamerasından tarım aletlerine kadar çaldığı çok sayıda malzemeye jandarma ekipleri el koydu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
21 Mart 2023 - 16:37
Manisa haber | Asayiş | Gölmarmara haber

HABER: SERKAN ÖZCAN
Manisa’nın Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ilçedeki hırsızlık olaylarının çoğalması üzerine çalışma başlattı.

20 Mart 2023 günü ve önceki dönemlerde meydana gelen 6 faili meçhul hırsızlık olayının aydınlatılmasına ve faillerin yakalanmasına yönelik yaptığı istihbarat çalışması sonucu S.E. isimli bir şüpheli tespit edildi.

Sabah saatlerinde S.E’nin evine ve bazı adreslere operasyon düzenledi.

Operasyonda S.E jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Öte yandan İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince  S.E’nin ikametgahında ve eklentilerinde yapılan aramada; 4 adet güvenlik kamerası, 1 adet televizyon, 1 adet bilgisayar monitörü, 7 adet projektör, 17 adet kalorifer peteği, 1 adet şase numarası ve motor numarası silinmiş motosiklet, 1 adet kurusıkı tabanca, 3 adet kulak küpesiz küçükbaş hayvan, elektrik ve bakır kabloları ve çeşitli tarım aletleri ile muhtelif malzeme ele geçirildi.

Gözaltına alınan S.E. hakkında adli işlem başlatıldı.

Manisa’da Vatandaşları Canından Bezdiren Azılı Hırsız Operasyonla Yakalandı! Manisa’da Vatandaşları Canından Bezdiren Azılı Hırsız Operasyonla Yakalandı!

Son güncelleme tarihi : 21 Mart 2023 16:44

Yargıtay’dan Boşanma Davalarında Kusur İncelemesi Yönünden Emsal Karar!