Manisalı Üreticiye Büyükşehir’den Bir Destek Daha!

Manisalı üreticiye bir destek daha veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da, Ziraat Odası’na katık gübre dağıtma makinesi tahsis etti. Gölmarmara Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziya, makinenin üretici için önemine değinirken, Başkan Ergün de üreticiye bereketli kazançlar diledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com

Bereketli topraklara sahip olan Manisa’da her daim üreticinin yanında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, üreticiye bir destek daha sağladı. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziya’yı ziyaret ederek üreticinin kullanımı amacıyla Ziraat Odası’na 5 tonluk katık gübre dağıtma makinesi tahsis etti.

Başkan Ergün’e, MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak ve Öztürk Demir, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Başkan Danışmanları, Daire Başkanları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay,  Gölmarmara MHP İlçe Başkanı Şakir Can, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Yazıcı, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, KAÇEP İl Başkan Vekili Hatice Yumrutaş, Akhisar KAÇEP Başkanı Esin Güngör, Gölmarmara KAÇEP Başkanı Zeynep Balkaya eşlik etti.

Bereketli kazançlar diledi

Başkan Ergün, Ziraat Odası’nda çiçeklerle karşılanırken Ziraat Odası Başkanı Erdal Ziya, makinenin üretici için önemine değindi, Başkan Ergün’e teşekkür etti. Manisalı üreticinin her daim yanında olduklarını belirten Başkan Ergün de bereketli kazançlar diledi.

Manisalı Üreticiye Büyükşehir’den Bir Destek Daha!

Manisalı Üreticiye Büyükşehir’den Bir Destek Daha!

Son güncelleme tarihi : 1 Mayıs 2023 16:10

Başkan Ergün, Gölmarmara Belediyesi’ne Ziyarette Bulundu!