Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Abone Branşmanları Yenileniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde başladığı abone bağlantılarını yenileme çalışmasına devam ediyor. Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de mahalle muhtarı Musa Sezer ile bir araya gelerek çalışmaları yerinde inceledi. Şehzadeler ilçesi Kazım Karabekir mahalle muhtarı Tekin Aydın’ı da ziyaret eden Genel Müdür Yardımcısı Aydınyer, mahallede abone bağlantılarını yenileme çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanacağının müjdesini paylaştı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
11 Ağustos 2023 - 17:30
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde daha sağlıklı bir altyapı inşa edebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ilçesine bağlı Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde başladığı abone bağlantılarını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, ilk olarak Mareşal Fevzi Çakmak mahalle muhtarı Musa Sezer ile bir araya geldi. Aydınyer’e İçme Suyu Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Kerim Oruç Ali Orhan ve yetkili personel de eşlik etti. Çalışmalar ile bölgeye daha sağlıklı bir altyapı temin edilecek. Bölgede yaşayan vatandaşlar da hanelere ulaşan suyun daha verimli olacağını belirterek MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

Kazım Karabekir Mahallesinde Abone Branşmanları Yenilenecek

Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi ziyaretinin ardından Şehzadeler ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahalle muhtarı Tekin Aydın’ı ziyaret etti ve mahallede abone bağlantı yenileme çalışmalarının önümüzdeki günlerde başlanacağının müjdesini paylaştı.

“Daha sağlıklı bir altyapı için çalışıyoruz”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak altyapının daha sağlam olması amacıyla önemli çalışmalar yapıyoruz. Merkez Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde abone branşman bağlantıları yenileme çalışmalarına başladık. Ekiplerimiz büyük bir hassasiyetle imalat işlerini sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde Kazım Karabekir Mahallesinde de aynı çalışmayı hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımıza daha verimli, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temin edeceğiz” dedi.

“Branşman yenileme çalışmaları çok önemli”

Mareşal Fevzi Çakmak Mahalle muhtarı Musa Sezer, abone branşman bağlantıları yenileme çalışmasının büyük önem arz ettiğini, bölgede yaşayan vatandaşların daha verimli içme suyuna ulaşacağını belirterek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

“Çalışma mahallemizde büyük memnuniyet oluşturacak”

Kazım Karabekir Mahalle muhtarı Tekin Aydın, önümüzdeki günlerde başlanacak abone branşman bağlantı çalışmalarının vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanacağını belirterek, MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Abone Branşmanları Yenileniyor Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Abone Branşmanları Yenileniyor Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Abone Branşmanları Yenileniyor

Geleneksel Aşure Günleri 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Devam Etti!