MASKİ Yetkilileri Mahalle Muhtarı ve Vatandaşların Talep ve Önerileri Dinledi!

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Soma ilçesine bağlı Karaçam Mahallesini ziyaret etti. Ziyarette Mahalle Muhtarı ve vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan çakır, talep ve önerileri dinledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
06 Haziran 2023 - 14:58
Manisa haber | Genel Politika | Soma haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, alt ve üstyapısı yenilenen Soma ilçesine bağlı Karaçam Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Daire Başkanı Çakır’a, Soma ilçe Şefi Ayşe Yorulmaz eşlik etti. Mahalle Muhtarı Şahin Köse ve vatandaşlar ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Muhtar Köse’ye, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını da ileten Daire Başkanı Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

Vatandaşlar hizmetten memnun

Karaçam Mahalle Muhtarı şahin Köse, yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Mahallemizin alt yapısından üst yapısına kadar her şey yenilendi. Hizmetler mahallemize çok yakıştı. Ben şahsım ve mahallelim adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, bizlere her konuda destek verdi ve vermeye de devam ediyor. İnşallah en kısa zaman içinde Başkanımızı mahallemizde ağırlamak istiyoruz” dedi.

Maskİ Yetkilileri Mahalle Muhtarı Ve Vatandaşların Talep Ve Önerileri Dinledi! Maskİ Yetkilileri Mahalle Muhtarı Ve Vatandaşların Talep Ve Önerileri Dinledi! Maskİ Yetkilileri Mahalle Muhtarı Ve Vatandaşların Talep Ve Önerileri Dinledi!

Soma’da Öğrenciler Hacivat ve Karagöz Oyununu İle Eğlendiler!