MASKİ’den Başıbüyük Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Kula ilçesine bağlı Başıbüyük mahallesini ziyaret etti. Mahalle muhtarı Ömür Ertürk, “Mahallemize altyapı ve üstyapı çalışmaları kazandırıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
16 Ağustos 2023 - 16:25
Manisa haber | Çevre Politika | Kula haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, 101 mahalle projesi kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Kula ilçesine bağlı Başıbüyük Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

Daire Başkanı Çakır’a, Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Aydın Topdemir ve MASKİ Kula ilçe Şefi Tuğba Ural eşlik etti. Mahalle Muhtarı Ömür Ertürk ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Muhtar Ömür Ertürk’e Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını da ileten Daire Başkanı Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum”

Mahalle muhtarı Ömür Ertürk, “Mahallemde altyapı ve üstyapı çalışmaları yapıldı. Yakın zamanda sondaj çalışması da yapıldı. İhtiyaç olunduğunda ekipler yanımızda. Bu hizmetleri mahallemize kazandıran başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün olmak üzere MASKİ Genel Müdürlüğüne ve emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Maskİ’den Başıbüyük Mahallesine Ziyaret

İmceler Mahallesi’ndeki HİS Göletleri Büyükşehir Tarafından Bakıma Alındı!