MASKİ’den Güvercinlik Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Kula ilçesine bağlı Güvercinlik mahallesini ziyaret etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
11 Ağustos 2023 - 17:31
Manisa haber | Genel Politika | Kula haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, 101 mahalle projesi kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Kula ilçesine bağlı Güvercinlik Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Daire Başkanı Çakır’a, Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Aydın Topdemir, MASKİ Kula ilçe Şefi Tuğba Ural eşlik etti. Mahalle Muhtarı İsmail Delibay ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Muhtar İsmail Delibay’a Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını da ileten Daire Başkanı Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

Muhtar Delibay, “Cengiz Başkanımız Bizler İçin Her Zaman 1 Numaradır”

Geçtiğimiz günlerde mahalleye daha verimli ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak adına sondaj çalışması da yapıldı. Yapılan yatırım ve hizmetler için teşekkür eden muhtar İsmail Delibay, “Su yetersizliği yaşıyorduk. MASKİ Genel Müdürlüğü, sorunu çözüme kavuşturmak adına sondaj çalışması yaptı ve daha verimli suya ulaşıldı. Altyapımız, üstyapımız, yol çalışmalarımız ile mahallemize önemli yatırımlar kazandırıldı. Artık burası modern bir şehir görünümüne kavuştu. Emek veren herkese teşekkür ediyorum. Cengiz Başkanımız bizler için her zaman bir numaradır. Başkanımıza selamlarımı gönderiyorum” dedi.

Maskİ’den Güvercinlik Mahallesine Ziyaret

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Abone Branşmanları Yenileniyor