MASKİ’den İzmir BŞB’ye Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Emre Özünlü ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı’yı ziyaret etti. Ziyarette, iki kurumun Ege Bölgesi için yürütecekleri çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Haziran 2023 - 16:22
Manisa haber | Genel Politika

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Aslay’a, Genel Müdür Yardımcısı Emre Özünlü eşlik etti. Genel Sekreter Karcı, Genel Müdür Aslay ve Genel Müdür Yardımcısı Emre Özünlü’ye nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sundu. Ziyarette iki kurumun Ege Bölgesinin daha da kalkınması için yapabilecekleri projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

“Ege Bölgesinin kalkınması ve daha sağlıklı yarınlar için”

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “Komşu illerimizden İzmir ile Ege Bölgesi’ni ilgilendiren projelerimiz hakkında görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı ile görüştük. İki il de Gediz ve Bakırçay Havzasında sınırları olan yerler. İzmir’e su sağlayan Gördes Barajı ve iletim hatları da ilimiz sınırlarında bulunuyor. Ege Bölgesinin kalkınması ve daha sağlıklı yarınlar için tüm kurum ve kuruluşlarla fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Maskİ’den İzmir BŞb’ye Ziyaret

Son güncelleme tarihi : 1 Haziran 2023 16:23

Gümülceli’de Taşan Dere Yatağına MASKİ’den Kısa Sürede Müdahale