MASKİ’den Salihli’de Altyapı Çalışması

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Namık Kemal mahallesi 137 Sokakta mevcut kanalizasyon hattının ekonomik ömrünü tamamlayan 200 metrelik bölümünde yenileme çalışmasına başladı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
23 Ağustos 2023 - 14:45
Manisa haber | Çevre Politika | Salihli haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Salihli ilçesine bağlı Namık Kemal mahallesi 137 Sokakta deforme olan kanalizasyon hattında yenileme çalışmasına başladı. Çalışmayı, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Şahika Orhan da teknik personel ile birlikte inceledi. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen iş kapsamında bölgede ikamet eden mahalle sakinleri sağlıklı altyapıya kavuşacak.

“Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Bey’e çok çok teşekkür ediyorum”

Mahalle Muhtarı Turgay Öksüz, “Şu anda MASKİ’nin mahallemizdeki 137 sokaktaki kanalizasyon hattı döşeme çalışması başlamıştır. Çalışma eski hattın yenilenmesiyle ilgilidir. Dile getirdiğimiz talepler sonrasında burada çalışmalar başlamıştır. İnşallah bu hatların yenilenmesiyle sorunlar çözülüp, vatandaşlara herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız. Büyükşehir Belediyemiz de bu çalışmaları yapmakta. Her zaman için vatandaşın isteğine cevap vermek için elinden geleni yapmaktadır. Mahallem ve şahsım adına Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Bey’e çok çok teşekkür ediyorum. Kendilerine minnettarız” dedi.

Maskİ’den Salihli’de Altyapı Çalışması Maskİ’den Salihli’de Altyapı Çalışması Maskİ’den Salihli’de Altyapı Çalışması Maskİ’den Salihli’de Altyapı Çalışması Maskİ’den Salihli’de Altyapı Çalışması

Kapancı Mahallesinden Teşekkür Ziyareti