Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti!

Şehrim Benim Evim Manisa Projesi kapsamında düzenlenen bilgi yarışması il finali gerçekleştirildi. 7. sınıflar arasında yapılan bilgi yarışması finalini Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da takip etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Haziran 2023 - 16:35
Manisa haber | Eğitim Genel Politika | Akhisar haber

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve öğrencilerin Manisa’nın tarihi ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlanması hedeflenen ‘Şehrim Benim Evim Manisa’ projesi kapsamında bilgi yarışması il finali Saruhan Otel’de gerçekleştirildi.

Programa Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Manisa Büyükşehir Belediyesi MASMEK Kurs Planlama Sorumlusu Ahmet Kaplan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı. Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, projenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, öğrencilere başarılar diledi.

7. sınıflar arasında gerçekleştirilen bilgi yarışması il finalinde 4 okul yer aldı. Bilgi yarışmasında Kula Fatih Ortaokulu, Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül Ortaokulu, Salihli Şahin Şen İmam Hatip Ortaokulu ve Şehzadeler Şehitler Ortaokulu öğrencileri yarışmada ilk sırayı elde etmek için mücadele etti.

Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti! Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti! Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti! Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti! Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti! Öğrenciler Bilgi Yarışmasında Mücadele Etti!

Son güncelleme tarihi : 1 Haziran 2023 16:36

Kula Cumhuriyet İlkokulu Öğrencileri ‘Hacivat ve Karagöz Oyunu İle Eğlendiler