Orhan Ailesinin Acı Günü!

MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Kerim Ali Oruç Orhan’ın babası Sezai Orhan vefat etti. Merhum Orhan’ın cenaze törenine Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ile Gökhan Çevik de katılarak Orhan ailesine başsağlığı ve sabır dilediler.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Ağustos 2023 - 13:21
Manisa haber | Asayiş Politika

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Kerim Ali Oruç Orhan’ın babası Sezai Orhan hayatını kaybetti.

İzmir’in Gaziemir ilçesi Emir Sultan Camii’nde düzenlenen cenaze törenine MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer, Gökhan Çevik, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Mümin Deniz, şube müdürleri, iş arkadaşları ve sevenleri katıldı.

İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhum Orhan’ın cenazesi Torbalı Yeni Mezarlığında toprağa verildi. Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer, Gökhan Çevik, Orhan ailesinin acısını paylaşarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün başsağlığı dileklerini iletti.

Orhan Ailesinin Acı Günü! Orhan Ailesinin Acı Günü! Orhan Ailesinin Acı Günü!

Son güncelleme tarihi : 1 Ağustos 2023 13:24

DNA Testiyle Babası Olduğunu İspatladığı Patronunun Mirasına Ortak Olmak İçin Dava Açtı!