Sağlıklı ve Kesintisiz İçme Suyu İçin Kıdırcık’a Yeni Sondaj

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Kıdırcık mahallesine daha verimli, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak için açtığı yeni sondajda saniyede 4 litre verime sahip suya ulaştı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Haziran 2023 - 16:27
Manisa haber | Çevre Politika | Köprübaşı haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından Köprübaşı ilçesine bağlı Kıdırcık mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için sondaj çalışması hayata geçirildi. Saniyede 4 litre verime sahip suya ulaşılan yeni sondaj, hat bağlantıları yapılarak mahalle sakinlerinin kullanımına sunulacak.

“Cengiz Başkanıma teşekkür ediyorum”

Mahalle muhtarı Adnan Öksüz, çalışmanın büyük öneme sahip olduğunu belirterek, “Mahallemizde açılan sondaj kuyusundan verimli suya ulaşıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve emek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlıklı Ve Kesintisiz İçme Suyu İçin Kıdırcık’a Yeni Sondaj Sağlıklı Ve Kesintisiz İçme Suyu İçin Kıdırcık’a Yeni Sondaj Sağlıklı Ve Kesintisiz İçme Suyu İçin Kıdırcık’a Yeni Sondaj Sağlıklı Ve Kesintisiz İçme Suyu İçin Kıdırcık’a Yeni Sondaj

Son güncelleme tarihi : 1 Haziran 2023 16:28

Soma’da Engelliler Haftası’nda Anlamlı Etkinlik