Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit ve Pilav Hayrıyla Anıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli ilçesinde, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen Emin Açıkgöz, İsmail Yavuz, Turan Kurt, Lokman Çankaya, Mehmet Uyar, Kazım Bulut, Recep Tahtacı, Ahmet Uludağ, Gürcan Karakaya, Olcay Arı, Hüseyin Arı ve Mehmet Ersöz’ü şehadetlerinin yıldönümü dolayısıyla mevlit ve pilav hayrıyla andı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
24 Ağustos 2023 - 15:38
Manisa haber | Asayiş Politika | Salihli haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı şehitlerimizin anısını yaşatmak için başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği anma ve hayır programına Salihli ilçesiyle devam etti.

Bu kapsamda şehadetlerinin yıldönümü olan kahramanlarımız Emin Açıkgöz, İsmail Yavuz, Turan Kurt, Lokman Çankaya, Mehmet Uyar, Kazım Bulut, Recep Tahtacı, Ahmet Uludağ, Gürcan Karakaya, Olcay Arı, Hüseyin Arı ve Mehmet Ersöz için anma programı düzenlendi.

Programa Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Salihli Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu, Metin Durmaz, şehit aileleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Şehitlerimizin ruhlarına ithafen duaların okunduğu programda, vatandaşlara pilav hayrı gerçekleştirildi.

Programın sonunda şehit ailelerine protokol üyeleri tarafından Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı takdim edildi. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle andı.

Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı! Salihlili Şehitler Şehadetlerinin Yıldönümünde Mevlit Ve Pilav Hayrıyla Anıldı!

Son güncelleme tarihi : 24 Ağustos 2023 15:40

Efendi Mahallesi’nin Yağmur Suyu Izgaraları Temizlendi