Selimiye Mahallesi’ne Daha Verimli İçme Suyu Sağlanacak

MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından Sarıgöl ilçesine bağlı Selimiye Mahallesi’nde mevcut hatta ilave olarak döşenen yeni terfi hattıyla birlikte yeni açılan sondaj devreye alındı. Çalışmalarla birlikte mahalleye sağlıklı ve kesintisiz içme suyu sağlandı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
31 Temmuz 2023 - 15:32
Manisa haber | Çevre Politika | Sarıgöl haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha sağlıklı altyapı sunmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Sarıgöl ilçesine bağlı Selimiye Mahallesi’nde mevcut hatta ilave olarak döşenen yeni terfi hattıyla birlikte yeni açılan sondaj devreye alındı. Çalışmalar ile birlikte vatandaşa ulaşan suyun kesintisiz ve verimli olması sağlandı. MASKİ Sarıgöl İlçe Şefi Toktaş ve mahalle muhtarı Ercan Çınar da çalışmaları yerinde takip etti.

“Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun”

Mahalle muhtarı Ercan Çınar, “Mahalle olarak su sıkıntımız vardı. Sağ olsunlar MASKİ yetkilileri yapmış olduğu çalışmalarla mahallemize sağlıklı su imkanı sağladı. Çok memnun kaldık. Cengiz Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Son güncelleme tarihi : 31 Temmuz 2023 15:32

İzmir Caddesi Üzerinde Motosiklet İşgallerine Yönelik Denetim Gerçekleştirdi!