Tarzan Bulvarı’na İlave Aydınlatma Çalışması Yapıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesinde 19 Mayıs Bulvarı ile Mehmet Akif Ersoy Caddesi arasındaki Tarzan Bulvarı’nda ilave aydınlatma çalışması yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yolun iki tarafına konuşlandırdığı modern aydınlatma elemanları, bulvara geceleri ışıl ışıl, güzel bir görünüm kazandırdı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
24 Ağustos 2023 - 14:18
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, şehir merkezindeki aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesindeki 19 Mayıs Bulvarı ile Mehmet Akif Ersoy Caddesi arasındaki Tarzan Bulvarı’nda aydınlatma direklerinin montajı tamamlandı ve vatandaşların kullanımına sunuldu.

Çalışmaya ilişkin bilgilendirmede bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Tarzan Bulvarı’nın iki kenarında bulunan kaldırımlarda, aydınlatma direklerinin montaj işlemlerini tamamladık. Trafik akışı ve insan sirkülasyonu açısından yoğun bir güzergahı, modern aydınlatma elemanları ile donatarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Araç sürücülerimiz ve vatandaşlarımız yaptığımız düzenleme ile bu alanı daha güvenli kullanabilecekler. Çalışmamızla birlikte bulvar hem daha aydınlık hale geldi hem de daha güzel bir görüntü kazandı. Programımız dahilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Tarzan Bulvarı’na İlave Aydınlatma Çalışması Yapıldı! Tarzan Bulvarı’na İlave Aydınlatma Çalışması Yapıldı!

Son güncelleme tarihi : 24 Ağustos 2023 14:19

Manisa’da Kamyon Traktörün Römorkuna Arkadan Çarptı: 1 Ölü, 1’i Çocuk 4 Yaralı!