Turgutlu 7 Eylül ÇKSM Minik Öğrencilerine Afetlere Hazırlık Eğitimi Verildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu 7 Eylül Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ne konuk olarak, minik öğrencilerle buluştu. Doğa ve hayvan sevgisinin anlatıldığı etkinlikte, minik öğrencilere afetlere hazırlık eğitimi verildi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
25 Ağustos 2023 - 16:23
Manisa haber | Eğitim Politika | Turgutlu haber

Afet bilinci ve afetlerde eğitimli can dostlarımızın faydalarını anlatmak adına Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Ben Minik Tarzan’ım Afetlere Hazırım’ projesi kapsamında, Manisa Büyükşehir Belediyesi Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Turgutlu 7 Eylül Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencilerinin konuğu oldu.

Etkinlikte, afet uzmanı ve köpek eğitmeni Serhan Karabey Doğru, miniklere afet ve farkındalıkları eğitimi verirken doğa ve hayvan sevgisi temalı animasyon film gösterisi gerçekleştirdi.

Ardından oyunlarla doğanın ve hayvanların insan yaşamı için ne kadar önemli olduğu anlatıldı. Daha sonra köpek gösterileri ile minikler, hayvan sevgisini eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadı. Etkinlik sonunda öğrencilere ‘Minik Tarzan’ belgesi takdim edildi.

Turgutlu 7 Eylül Çksm Minik Öğrencilerine Afetlere Hazırlık Eğitimi Verildi Turgutlu 7 Eylül Çksm Minik Öğrencilerine Afetlere Hazırlık Eğitimi Verildi Turgutlu 7 Eylül Çksm Minik Öğrencilerine Afetlere Hazırlık Eğitimi Verildi

Son güncelleme tarihi : 25 Ağustos 2023 16:24

Manisa’da Hafif Ticari Araçla Otomobilin Çarpışması Sonucu 7 Kişi Yaralandı!