Turgutlulular Deprem Bölgesine Yardım İçin Seferber Oldular!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu Belediyesi ve AFAD tarafından Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve pek çok ilde de hissedilen deprem sonrasında yardım kampanyası başlatıldı. Turgutlulular deprem bölgesi için yardım kampanyasına akın etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
06 Şubat 2023 - 16:17
Manisa haber | Asayiş Genel Politika | Turgutlu haber

43 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 3 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Acil ihtiyaç listesinde yer alan, kullanılmamış ve yeni olan battaniye, bot, mont, atkı, bere, çorap, termal içlik, kazak, kadın pedi, ıslak mendil, el feneri, pil, uyku tulumu, tüplü ısıtıcı, çocuk bezi, bebek maması, yatak, büyük minderden oluşan yardım malzemeleri, Turgutlu merkezde bulunan Orta Park Saat Kulesi önünde kurulan toplama alanından teslim alınmaya başlandı.

Binlerce Turgutlulu yardıma koştu

Yardım kampanyasının sabah saatlerinde ilçede bulunan hoparlörlerden anons edilmesi üzerine Turgutlulular yardıma koştu. Binlerce Turgutlulu deprem bölgesindeki vatandaşlara gönderilmek üzere ihtiyaç listesinde yer alan malzemeleri yardım toplama alanına getirmeye devam ediyor.

Turgutlulular Deprem Bölgesi Için Yardım Kampanyasına Akın Etti

Büyükşehir İzmirli Depremzedelerin Kişisel Hijyen İhtiyacını Karşıladı