Turgutlu’ya Büyükşehir ve MASKİ Tarafından 625 Milyon TL’lik Yatırım Yapıldı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adaylarının da katılımıyla Turgutlu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ergün, Turgutlu’da Büyükşehir ve MASKİ tarafından 625 milyon TL’lik yatırım yaptıklarını söyledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
09 Mayıs 2023 - 20:45
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika | Turgutlu haber

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyareti kapsamında Turgutlu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Turgutlu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Turan Mahallesi Muhtarı Avni Gürel ve muhtarların çiçekle karşıladığı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, MHP Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak, Güngör Dinçer ve Öztürk Demir, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Başkan Danışmanları, Daire Başkanları, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP İlçe Başkanı Halil Konuş, Turgutlu Eski Belediye Başkanı Turgay Şirin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, Turgutlu KAÇEP Başkanı Hatice Durak, Turgutlu Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Aktop ve partililer de eşlik etti.

Vatandaşlarımızın Mutluluğu için Çalışıyoruz

Turgutlu Muhtarlar Derneği ziyaretinde muhtarlara seslenen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vatandaşlarımızın sevdikleriyle, eşleriyle, çoluk çocuklarıyla daha mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilecek ortamları oluşturabilmenin gayreti içerisindeyiz.

Bugüne kadar Turgutlu’da çok önemli hizmetleri hayata geçirdik. Alparslan Türkeş Köprülü Kavşağı, Irlamaz Parkı Rekreasyon Alanı, Arıtma Tesisleri, yağmur suyu ve üstyapı çalışmaları yaptık. Muhtarlarımızın taleplerini yerine getirdik. İstasyonaltı ve Selvilitepe’deki sorunları da bitiriyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda Turgutlu Belediye Başkanı ziyaretime geldi. Bizim yaptığımız prestij caddeleri istedi, verdik. Pazaryerini istedi, verdik. Kamulaştırması yapılacak olan ikinci pazaryeri vardı, orasını istedi, verdik. Eski belediyenin oradaki kafeteryayı verdik. Güle güle kullan dedim.  Helali hoş olsun.

Eski Manisa Yolu’nu yaptık, Irlamaz’ın ikinci bölgesi vardı. Orası için de yine Turgutlu Belediye Başkanımızın elinde ağaçlar varmış. Birlikte burasını düzenleyelim dedi, ekiplerimizin işbirliğinde ağaçların dikimleri yapıldı. O açıdan Allah sağlık verdiği sürece biz bu hizmetlere devam edeceğiz.

Bu hizmetlerin daha da artarak devam etmesi için 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oy da Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adaylarımıza. Ali kardeşim ve diğer arkadaşlarımız için ben kefilim” diye konuştu.

Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı! Turgutlu’ya Büyükşehir Ve Maskİ Tarafından 625 Milyon Tl’lik Yatırım Yapıldı!

Son güncelleme tarihi : 9 Mayıs 2023 20:48

Vali Karadeniz STK’lerin Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı