Üzüm Festivalinde Türk Pop Müziği’nin Güçlü Sesi Sıla Alaşehirlilerle Buluşacak!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir Belediyesi işbirliğiyle 30 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali kapsamında Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Sıla’yı Alaşehirlilerle buluşturacak.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
23 Ağustos 2023 - 12:36
Manisa haber | Genel Politika | Alaşehir haber

Alaşehir, bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali heyecanını yaşıyor. 30 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek festivalde ilk gün EYPİO, daha sonra sırasıyla Emircan İğrek ve Haluk Levent sahne alacak.

Alaşehir’in kurtuluş günü olan 5 Eylül’de ise, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyesi işbirliğiyle Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Sıla, Alaşehirli hayranlarıyla buluşacak.

Alaşehir’in festivalinin hayırlı olmasını dileyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “30 Ağustos ile başlayıp, ilçelerimizin kurtuluş günlerinde tüm ilçelerimizde konser etkinliği düzenledik. Alaşehir’imizin festivali ile ilçemizin kurtuluşunun aynı tarih içine denk gelmesi dolayısıyla Alaşehir Belediyemiz işbirliğiyle 5 Eylül günü ünlü sanatçı Sıla’yı Alaşehirli hemşehrilerimizle buluşturacağız” dedi.

Son güncelleme tarihi : 23 Ağustos 2023 12:50

Manisa’da Midibüsle Otomobilin Çarpışması Sonucu 20 Kişi Yaralandı!