Yenipazar Mahallesine İlave Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Yenipazar Mahallesi’nde 1200 metrelik ilave kanalizasyon hattı çalışmalarını tamamladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla mahalledeki kanalizasyon sorunu çözüme kavuştu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
21 Ağustos 2023 - 17:16
Manisa haber | Çevre Politika | Salihli haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla yatırımlarına devam ediyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında Salihli ilçesine bağlı Yenipazar Mahallesi’nde 1200 metrelik ilave kanalizasyon hattı çalışması tamamlandı. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Şahika Orhan, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığına bağlı personeller ve Mahalle Muhtarı Züleyha Buğurcu da çalışmaların tamamlandığı bölgede incelemelerde bulundu.

“Mahallelerin altyapı ihtiyacını karşılıyoruz”

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanı Cem Çöllü ise, “Salihli ilçemize bağlı Yenipazar mahallemizde 1200 metrelik ilave kanalizasyon hattı çalışmalarımızı tamamladık. Böylece bir mahallemizin daha kanalizasyon sorununu çözerek vatandaşlarımızı daha sağlıklı bir altyapıya kavuşturduk. Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

25 yıllık sorun tarih oldu

Salihli ilçemize bağlı Yenipazar mahalle Muhtarı Züleyha Buğurcu, “Mahallemizin 25 yıllık kanalizasyon sorunu Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün sayesinde son buldu. Yaklaşık 1200 metre ilave kanalizasyon hattıyla altyapımız sağlıklı hale getirildi. Şahsım ve mahallelim adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Yenipazar Mahallesine İlave Kanalizasyon Hattı Yenipazar Mahallesine İlave Kanalizasyon Hattı

Başkan Ergün’den Manisa Valisi Enver Ünlü’ye Hayırlı Olsun Ziyareti!