Ahmetli Genel haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir’de, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ellerinden gelse Türkiye’yi yeniden siyasette kişiliksiz ekonomide 70 cente muhtaç, savunma sanayinde de tümüyle dışarıya bağımlı hale getirecekler. Ama bu millet bir daha o sefalet günlerinin geri gelmesine asla izin vermeyecek. Bu millet bir daha o darbe ve vesayet dönemlerinin hoplamasına izin vermeyecek" dedi.

Başkan Çelik kandil geleneğini bozmadı

Şehzadeler Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Ömer Faruk Çelik, Regaib Kandili nedeniyle 2 bin 500 kişiye kandil simidi ve süt ikram etti. Başkan Çelik, ikramlardan alan tüm vatandaşlarla tek tek tokalaşarak kandillerini tebrik etti.

Manisa’da Bülent Ecevit Köprülü Kavşağı açıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe programları kapsamında Salihli’yi ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye kazandırılan ve ‘ölüm yolu’ olarak adlandırılan yolun olduğu bölgeye yapılan Bülent Ecevit Köprülü Kavşak Projesi’nin birinci etabının açılışını gerçekleştirdi.

Kırat üstünde vatandaşlardan oy istedi

31 Mart yerel seçimleri için Demokrat Parti’den Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Şule Tunalı, Alaşehir Demokrat Parti adayı Azim Kökten ile birlikte yürüttüğü seçim çalışmasında partinin de sembolü olan kırata binerek vatandaşlardan oy istedi.