Ahmetli Genel haberleri

Ahmetli'de prestij cadde çalışmalarında sona gelindi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli’de prestij proje kapsamına aldığı Hükümet Caddesi’ni tamamladı, Demirciler Caddesi’nde de sona yaklaştı. Daha önce de Atatürk Bulvarı’nı baştan aşağı yenileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçenin çehresini tamamen değiştirdi. Yaşayan, sosyal alanları ile Ahmetli yeni bir canlılık kazandı.

Şarlo Sirkte, Ahmetlili çocuklar için sahnelendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sömestr tatilinin başlamasıyla birlikte Ahmetlili çocuklara unutulmayacak bir karne hediyesi verdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun hazırladığı Şarlo Sirkte adlı tiyatro oyunu, Ahmetlili çocuklar için sahnelendi.

Elitaş “Manisa Ekonomisine Bakış” konulu toplantıda

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknolojileri Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş ve komisyon üyeleri, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Manisa Ekonomisine Bakış” konulu istişare toplantısında Manisa iş dünyası ile buluştu. Elitaş burada yaptığı açıklamada, "İş dünyasının önündeki engelleri kaldırıp, iş dünyasının yaşadığı heyecanı daha da heyecanlı bir hale getirmek için bizim üzerimize düşen görev, gölge etmeyeceğiz, gölgeleri kaldırmak için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız." dedi.