Ahmetli Spor haberleri

Manisa’da spor tesisleri 7/24 açık olacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde vatandaşların spora erişimini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen uygulama ile Manisa’daki spor tesisleri ve gençlik merkezlerinde 7 gün 24 saat esasına göre ücretsiz hizmet verilecek. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, her yaştan insanı sporla buluşturma hedefleri doğrultusunda 17 ilçede bulunan tüm spor tesislerini 7/24 halkın hizmetine açtıklarını söyledi.

Akhisarspor’un hayattaki en yaşlı futbolcusu yönetimi suçladı

Akhisar’ın hayattaki en yaşlı futbolcusu olan ve 15 yıldır felçli olduğu için maçları evindeki televizyondan takip eden 91 yaşındaki Bahattin Karanfil, Akhisarspor’un 7 yıllık Süper Lig macerasında kendi evinde oynadığı son maç olan Kayserispor maçını tribünden izleme fırsatı buldu. Maçın ardından futbol aşkını ve Akhisarspor’u anlatan Karanfil gözyaşlarına boğuldu.

Başkan Ergün, Ahmetli'de muhtarlarla bir araya geldi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ahmetli ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları ile ilçenin adeta çehresinin değiştiğini belirten Başkan Ergün, “Ahmetli ilçemize tam 33 milyon liralık hizmet kazandırdık.