Akhisar Politika haberleri

Büyükşehir Zabıtadan İlçelere Güvenlik Personelleri ile Bir Araya Geldi

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında uygulamaya alınan ‘Yerinde Karar’ dönemiyle birlikte kademeli normalleşme süreci başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman da bu kapsamda Akhisar, Gölmarmara, Turgutlu ve Salihli ilçelerini ziyaret ederek, güvenlik görevlisi personelleri dikkat etmesi gereken hususlar hakkında uyardı.

İlçedeki İhtiyaç Sahibi Vatandaşların ve Esnafların Yüzünü Güldürecek Proje!

Akhisar Belediyesi, zor günler yaşayan geliri düşük ihtiyaç sahiplerine dağıtacağı para yüklü ’Bakkal Kart’ hizmeti ile hem vatandaşın hem de küçük esnafın yüzünü güldürecek. Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip olan proje sayesinde hem esnaf kazanacak hem de ihtiyaç sahipleri istedikleri bakkaldan alışveriş yapma imkanına sahip olacak.

Akhisar İlçesindeki Ring Yolunda Peyzaj Çalışmaları Tamamlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Akhisar ilçesi Atatürk Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ring yolunda yaklaşık 1,5 kilometrelik alanda yapılan prestij cadde düzenlemesi, 2 bin 500 metrekare peyzaj düzenlemesiyle taçlandı. Aydınlatmalarıyla, kaldırım ve bordürleriyle mahalleye bambaşka bir kimlik kazandıran ring yolu düzenlemesinde peyzaj çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte cadde, muazzam bir görünüm kazandı.