Akhisar Politika haberleri

Akhisar’da ‘Zeytin ve Zeytincilik Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Konulu Panel Düzenlendi!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Akhisar Tütün Eksperliği Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Rana Kibar, İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Kılınç, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa, Akhisarlı vatandaşlar, üniversite akademik-idari personeli ve öğrencilerinin katılımı ile Akhisar Yerleşkesi Konferans Salonu’nda, “Akhisar’da Zeytin ve Zeytincilik Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu panel düzenlendi.

Akhisar’da Ring Yolu İçin Sökülen 9 Ağacı Büyükşehir Belediyesi Yeniden Dikimini Gerçekleştirdi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Hürriyet ve Atatürk mahallelerini birbirine bağlayan ve aynı zamanda halkın yoğun olarak kullandığı Gölet Park ve mesire alanına ulaşımı kolaylaştıracak ring yolu geçişini sağlayacak kavşak çalışması için ağaç sökme makinesi aracılığıyla dikkatle söktüğü 9 adet ağacın yeniden dikimini gerçekleştirdi.

Büyükşehir Akhisar’da Prestij Cadde Projelerinin Çalışmalarını Hız Kesmeden Sürdürüyor…

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinin merkezinde Hilaliye ve Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddelerinde başlattığı prestij cadde projelerinin çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da Daire Başkanları ile birlikte caddelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.