Alaşehir Asayiş haberleri

Alaşehir’deki kazayla ilgi baba hakkında işlem başlatıldı

Geçtiğimiz 12 Ocak günü Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yaşanan bir kaza görenlerin yüreklerini ağzına getirdi. 3 yaşındaki minik kız çocuğunun babasının kullandığı otomobilden, seyir halindeyken arka kapısının açılmasından dolayı yola savrulması olayı için babasına “Aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali” suçunu işlediği gerekçesiyle işlem başlatıldı.

Sobadan sızan gaz hayattan kopardı

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde sessiz katil bir çifti daha bir birinden ayırdı. Hacıbey Mahallesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Ali Öztürk ve Hülya Öztürk çiftine, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen, Ali Öztürk hayatını kaybetti.

Manisa ve Alaşehir Emniyetinden Ortak Operasyon!

Manisa’da Narkotim ekipleri Alaşehir İlçesinde okul, park-bahçeler, yol güzergahları ve metruk binalarda asayiş ve trafik uygulaması yapıldı. Polis ekipleri tarafından yapılan uygulamada kurallara uymayan sürücülere 10 bin 464 TL ceza kesilirken, uyuşturucu madde ve silah ele geçirdi.

Büyükşehirin Kar Ekipleri Ambulans İçin Yol Açtı!

Manisa’nın Alaşehir İlçesinin yüksek rakımlı bölgelerinde yoğun bir şekilde yağan kar nedeniyle, arazi yolları ulaşıma kapandı. Alaşehir’in kırsal kesiminde bulunan Horzum Alayaka Mahallesinde rahatsızlanan bir kadına yardım etmek için çağrılan ambulansa, Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yol açılarak hastaya ambulansın ulaşması sağlandı.