Alaşehir Genel haberleri

40 Yıllık Yol Özlemlerine Başkan Ergün Son Verdi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve MHP MYK Üyesi Ali Uçak, Alaşehir’in Çarıktekke Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Öztozlu ve Uçak’a, Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgelerinde başlatılan asfalt çalışması nedeniyle vatandaşlar memnuniyetini paylaştı. Ziyaret sırasında Uçak, aracılığıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile de görüntülü konuşan mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri, 40 yıldır özlemle bekledikleri yol çalışmasının başladığını ifade ederek, Başkan Ergün’e teşekkür etti.

Genel Müdür Aslay Alaşehir Heyetini Ağırladı

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, MHP Alaşehir İlçe Başkanı Alperen Altıoğlu, Ülkü Ocakları Alaşehir İlçe Başkanı Çağatay Yayla ve MASKİ Alaşehir İlçe Şefi Mustafa Korkusuz’u makamında konuk etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilçede devam eden ve yapılması planlanan projeler üzerine istişare gerçekleştirildi.

MASKİ’den Yeniköy Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Alaşehir ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesini ziyaret etti. Ziyaretinde mahalle muhtarı Mehmet Yanıker ve mahalle sakinleri ile görüşen Çakır, talep ve istekleri dinledi.