Restaurantta intihar eden polis memuru hayatını kaybetti

04 Aralık gecesi yaşanan vahim olayda, Manisa Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Serdar.Y Manisa Şehir Hastanesinde ki yaşam savaşını kaybetti.

Restaurantta intihar eden polis memuru hayatını kaybetti

04 Aralık gecesi Manisa'da bir restaurantta yaşanan vahim olayda bir kişi belinden çıkardığı tabancayla intihar girişiminde bulunmuştu. Manisa emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Serdar Y. eğlenmek için gittiği Dergahta herkesin içerisinde beylik tabancasını şakağına dayayarak tetiğe dokundu.

Silah sesiyle birlikte kanlar içerisinde yere yığılan genç polis memuru olay yerine gelen 112 ekiplerince Şehir Hastanesine kaldırılmıştı. Manisa Emniyetinde büyük şok etkisi yaratan intihar girişimi gün gece saat 00;15’de Şehzadeler ilçesi 1.Anafartalar Mahallesinde bulunan Dergah alkollü eğlence merkezinde yaşandı. Manisalı tanınmış simaların uğrak yeri olan eğlence merkezine gelen polis memuru Serdar.Y, işyerindeki garsonlara siparişini verdikten sonra bir süre düşüncelere daldı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Polis Memuru Serdar.Y, yoğun kalabalığa aldırış etmeden belinden çıkarttığı beylik tabancasını şakağına götürerek tetiğe dokunmasıyla birlikte eğlence merkezinde bulunanlarda korku ve panik yaşandı. Polis memuru Serdar.Y, tabancasından çıkan tek el silah sesiyle birlikte kanlar içerisinde yere yığıldı. İşyerinde çalışanlar ve müşteriler cep telefonlarıyla 112 ‘den acil ambulans talebinde bulundu. Polisinde bilgilendirilmesiyle birlikte olay yerine çok sayıda ekip yönlendirildi.

Olay yerine gelen polis memurların intihar girişiminde bulunan kişinin genç meslektaşı olduğunu anlamasıyla birlikte büyük şok etkisi yaşandı. Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri intihar girişiminde bulunan polis Memuru Sardar.Y’a ilk müdahaleyi gerçekleştirdikten sonra Şehir Hastanesine kaldırıldı.

Evli olan polis memuru 40 yaşlarındaki Serdar.Y, Manisa Şehir Hastanesinde ki yaşam savaşını kaybetti. Yaşanan bu olay Manisa Emniyetini yasa boğdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER