Başkan Ergün tebrikleri kabul etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 31 Mart’ta gerçekleştirilen mahalli idareler seçimlerinin ardından gelen yoğun ziyaret taleplerine cevap verebilmek amacıyla tebrikleri Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde kabul etti. Başkan Ergün, başta Şehzadeler ve Yunusemre ilçeleri olmak üzere 17 ilçeden konuklarını ağırladı. Başkan Ergün ayrıca makamında Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ve yönetimi ile Manisa TSO Başkanı Mehmet Yılmaz ve yönetimini de ağırladı.

Başkan Ergün tebrikleri kabul etti
1

31 Mart’ta gerçekleştirilen mahalli idare seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine 3’üncü kez seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisalıların tebriklerini kabul ediyor. Başkan Ergün, gelen yoğun ziyaret taleplerini karşılayabilmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde tebrikleri kabul etti. Başkan Ergün, kendisini tebrik etmek isteyen 7’den 77’ye yüzlerce misafirini ağırladı. Saat 14.00’te başlayan tebrik ziyaretlerinde başta Şehzadeler ve Yunusemre ilçeleri olmak üzere 17 ilçeden konuklarını ağırlayan Başkan Ergün, İlçe Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri, oda ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kurum müdürleri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar ile bir araya gelerek onlarla sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tebrikleri kabul eden Başkan Ergün, 2014 yılında Büyükşehir olan Manisa’da geride kalan süre içerisinde önemli yatırımları hayata geçirdiklerini belirterek, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de en güzel hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceklerini ve Manisalıların huzuru için yoğun çaba sarf ederek çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Başkan Ergün, Manisa OSB ve Manisa TSO’yu ağırladı

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ve yönetimi; Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ve yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e tebrik ziyaretleri gerçekleştirdi.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde aldığı yüzde 52,77 oyla yeniden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Başkan Ergün’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil de hazır bulundu. Türek, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ederek başarı dileklerinde bulundu. Başkan Ergün de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti. Manisa OSB yönetiminin ardından Başkan Ergün, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz ve yönetimini ağırladı. Hayırlı olsun dileklerini ileten konuklar, Manisa’nın tarım, sanayi ve turizm konusunda daha yukarı seviyelere taşınması için neler yapılması gerektiği konusunda istişarelerde bulundular. Hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle ziyaretler noktalandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Manisa hava durumu
Manisa hava durumu 7 günlük
Manisa hava durumu 15 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu
Manisa Yunusemre hava durumu 7 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu 15 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu
Manisa Şehzadeler hava durumu 7 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu 15 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu
Manisa Turgutlu hava durumu 7 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu 15 günlük
Manisa Soma hava durumu
Manisa Soma hava durumu 7 günlük
Manisa Soma hava durumu 15 günlük
Manisa Selendi hava durumu
Manisa Selendi hava durumu 7 günlük
Manisa Selendi hava durumu 15 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu
Manisa Saruhanlı hava durumu 7 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu 15 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu
Manisa Sarıgöl hava durumu 7 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu 15 günlük
Manisa Salihli hava durumu
Manisa Salihli hava durumu 7 günlük
Manisa Salihli hava durumu 15 günlük
Manisa Kula hava durumu
Manisa Kula hava durumu 7 günlük
Manisa Kula hava durumu 15 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu
Manisa Köprübaşı hava durumu 7 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu 15 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu
Manisa Kırkağaç hava durumu 7 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu 15 günlük
Manisa Gördes hava durumu
Manisa Gördes hava durumu 7 günlük
Manisa Gördes hava durumu 15 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu
Manisa Gölmarmara hava durumu 7 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu 15 günlük
Manisa Demirci hava durumu
Manisa Demirci hava durumu 7 günlük
Manisa Demirci hava durumu 15 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu
Manisa Alaşehir hava durumu 7 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu 15 günlük
Manisa Akhisar hava durumu
Manisa Akhisar hava durumu 7 günlük
Manisa Akhisar hava durumu 15 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu
Manisa Ahmetli hava durumu 7 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu 15 günlük