Demirci Çevre haberleri

Büyükşehir’den Demircili Mahalle Muhtarlarına Ziyaret!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Demirci’ye bağlı Bardakçı, Mahmutlar, Akdere ve İmrenler Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti. Ziyaret kapsamında bölgede yapımı tamamlanan asfalt çalışmaları yerinde incelendi. Mahalle muhtarları yol yapımından dolayı mutluluklarını dile getirirken; Bardakçı Mahalle Muhtarı Ali İlkdoğan, ‘Marka Başkanımız Cengiz Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kendisinden Allah razı olsun’ dedi.

Demirci’de Altyapı Çalışmalarının Tamamlandığı Sanayi Sitesi Bölgesinde üstyapı çalışmaları başladı!

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Demirci’de altyapı çalışmalarının tamamlandığı Sanayi Sitesi bölgesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üstyapı çalışmaları başladı. Sağlıklı bir altyapıya kavuşan bölge başlatılan üstyapı çalışmasıyla kısa süre içerisinde modern bir üstyapıya da kavuşacak.

MASKİ’nin Demirci’ye Hizmetleri Sürüyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçe merkezinde Demirci Belediyesi tarafından Ticaret ve Kültür Merkezinin olduğu noktada yapılacak olan yürüyen merdiven projesi kapsamında başladığı yağmur suyu hattı deplase çalışmasında sona yaklaştı.

MASKİ, Manisa’yı Geleceğe Taşıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçe merkezinde 2 milyon 150 bin TL’lik yatırımla başladığı 2 bin 300 metrelik içme suyu terfi hattı döşeme çalışmasında sona yaklaştı. Mevcut terfi hattının ekonomik ömrünü doldurması nedeniyle yapılan çalışma sayesinde ilçe merkezine daha kesintisiz ve verimli bir şekilde içme suyu ulaşması sağlanacak.

Büyükşehir’in Akdere Mahallesi’nde Başlattığı Sathi Kaplama Çalışmalarında Sona Gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin il genelinde sürdürdüğü asfaltlama çalışmaları kapsamında, Demirci ilçesine bağlı Akdere Mahallesi’nde başlatılan 2. kat sathi kaplama çalışmalarında da sona gelindi. Çalışmaları memnuniyetle karşılayan MHP Demirci İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz ve Akdere Mahallesi Muhtarı Necati Koç, çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.