Demirci hava durumu

19 Güneşli
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 19
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Demirci hava durumu özeti

Şu anda Demirci bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 19 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 19 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Demirci günlük hava durumu

Bugün
22 °C
Sal 05
21 °C
Çar 06
22 °C
Per 07
24 °C

Önümüzdeki saatlerde Demirci

Şimdi
19 °C
13:00
20 °C
14:00
21 °C
15:00
22 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Manisa’nın Erkenci Kiraz Ağaçları Çiçek Açtı!

Kuzey Yarımkürenin ilk kiraz hasadının yapıldığı Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde kiraz ağaçları çiçek açarken nisan ayının ikinci haftasında başlanacak hasat için gün sayılıyor. Erkenci yapısı ve karlı satışıyla bölge halkı için önemli bir tarım ürünü olan kiraz, küresel ısınma nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya.

Büyükşehir’den 58 Bin Büyükbaş Hayvan İçin Dış Parazit İlacı ve 150 Bin Fidan Desteği!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaşehir, Demirci, Kula, Sarıgöl ve Selendi ilçelerinde sıkça görülen dış parazit kaynaklı hayvan hastalığına karşı, yüzde 100 hibe ile 10 bin büyükbaş hayvan yetiştiricisine ait 58 bin büyükbaş hayvan için gerekli dış parazit ilacının Büyükşehir Belediyesi tarafından alınacağının müjdesini verdi.

Büyükşehir Akhisarlı Üreticilerle Buluştu!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sorumluluğunda bulunan Akhisar Gökçeahmet Mahallesi tarımsal sulama tesisinde, 2022 yılı sulama sezonu değerlendirilmesi ve 2023 yılı sulama sezonu işletme planı hakkında üreticilerle değerlendirmede bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta’nın da katıldığı toplantıda, kuraklığın önemine dikkat çekildi ve su tasarrufu vurgusu yapıldı.