Demirci hava durumu

19 Güneşli
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 19
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Demirci hava durumu özeti

Şu anda Demirci bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 19 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 19 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Demirci günlük hava durumu

Bugün
22 °C
Sal 05
21 °C
Çar 06
22 °C
Per 07
24 °C

Önümüzdeki saatlerde Demirci

Şimdi
19 °C
13:00
20 °C
14:00
21 °C
15:00
22 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Marmara Göl Havzası Tarımsal Amaçlı Kiralanacak!

Yaşanan kuraklık sonrası tamamen kuruma noktasına gelen Manisa’daki Marmara Gölü’nü kurtarmak için hayata geçirilen ’Marmara Gölü Sulak Alanı Rehabilitasyon Üzerine İş Birliği Protokolü’ çerçevesinde mevcut göl havzasının yaklaşık üçte birlik kısmının sulak alan olarak kalacağı geri kalan kısımların ise TİGEM tarafından tarımsal amaçlı kiralanacağı öğrenildi.

Fermente Süt Ürünleriyle İlgili Ürün Özellikleri Güncellendi: Artık O İfadeler Yer Almayacak!

Fermente süt ürünleriyle ilgili ürün özellikleri güncellendi. Buna göre fermente süt ürünlerin etiketinde “köy”, “ev”, “geleneksel, çiftlik” ve “yüzde 100” gibi ifadeler yer almayacak, süt ve süt ürünleri aroma vericilerinin kullanımı yasaklanacak. Ayrıca peynir olarak satılan ancak yoğurt kültürüyle üretilen labne, artık yoğurt ürünleriyle ilgili tebliğ çerçevesinde değerlendirilecek.

Büyükşehir’den Demircili Üreticilere 8 Bin 370 Adet Zeytin Fidanı Desteği!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Meyveciliği Geliştirme Projesi kapsamında il genelinde dağıtacağı 72 bin 700 zeytin fidanının dağıtımına Demirci ilçesinde Demirci Tarım Ürünleri Merkezi’nde devam etti. Büyükşehir Belediyesi Demircili üreticilere 8 bin 370 adet zeytin fidanını düzenlenen törenle teslim ederken, yürüttüğü proje kapsamında yılsonuna kadar üreticilere 150 bin adet çeşitli meyve fidanın dağıtımını gerçekleştirecek.