Demirci hava durumu

7 Bulutlu
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 4
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Saat 10:00 gibi %20 yağmur ihtimali

Şu anda Demirci bölgesinde hava durumu Bulutlu. Sıcaklık 7 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 4 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Demirci günlük hava durumu

Bugün
11 °C
Çar 27
8 °C
Per 28
1 °C
Cum 29
4 °C

Önümüzdeki saatlerde Demirci

Şimdi
7 °C
10:00
7 °C
11:00
8 °C
12:00
9 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Meteorolojiden Manisa İçin Kuvvetli Rüzgar ve Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: bu gece saatlerinden itibaren (Pazartesi) güneyli yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına (60-90 km/sa, yüksek kesimlerde 90-120 km/sa) beklendiğinden, fırtınanın oluşturabileceği ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Manisa’da bu gece saatlerinden itibaren sağanak yağışın etkisi altına girecek.

Manisalı Üreticilere Yüzde 75 Hibeli Fidan Desteği Başvuruları Başlıyor…

Verimli topraklara sahip Manisa’da üreticilere yönelik projeler üretmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, zeytin, ceviz, badem ve cennet elması fidanı desteklemeleri yapacak. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı’nca ülke ekonomisine katkı sağlamak, kırsal kesimden göçü önlemesi ve işsizliği azaltılması amacıyla yürütülen proje kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesince yüzde 75 hibe desteği sağlanacak. Projeyle ilgili başvurular ise 20 Ocak ile 26 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Kozmetik ve İlaç Sanayinde Kullanılan Lavanta Gördes’te Yetiştirilecek!

Orman köylüsünü yerinde kalkındırmak ve refah düzeyini artırmak için yürütülen ORKÖY projelerine bir yenisi daha eklendi. İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’nün ilk defa uyguladığı yeni proje ile kozmetik ve ilaç sanayinde gün geçtikçe değeri artan lavantanın orman köylüsü tarafından yetiştirilmesine Manisa’nın Gördes ilçesinde destek veriliyor.