MTSO meclis üyeleri, TOBB’da bilgilendirme seminerine katıldı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Meclis Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ev sahipliğinde düzenlenen Bilgilendirme seminerlerine katıldı.

MTSO meclis üyeleri, TOBB’da bilgilendirme seminerine katıldı
1

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) meclis üyeleri için düzenlediği bilgilendirme seminerlerinin 14. haftasına katılan Manisa TSO Meclis üyeleri çeşitli konular hakkında bilgi sahibi oldu.

Manisa TSO Meclis Başkanı Ümit Türek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Arkın Şıktaşlı, Sezen Şenay, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Saadettin Gezgin, Ali Karanfilci, Hüseyin Hasacar, Mehmet Ali Altınkuş, Serhat Çetin ile meclis üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen seminer programında; ’Karar alma süreçlerinde TOBB’un rolü’, ’TOBB’un kurumsal yapısı’, ’Küresel gelişmeler ve Türkiye’, ’İstihdam Seferberliği 2019’, ’Kredi Garanti Fonu’, ’TEPAV’, ’Türkiye ve dünya ekonomisindeki dönüşüm’, ’Türk dış politikasının bugünü ve geleceği’, ’Etkili yönetim becerileri’, ’Protokol kuralları’, ’Finansal yönetim’, ’E-Ticaret ve sosyal medya’, ’Medya ilişkileri’, ’Mimikler yalan söylemez/kültürlerarası beden dili’, ’Kişisel gelişim’, ’Türkiye ekonomisindeki güncel gelişmeler’, ’TOBB iştirakleri’ konuları üzerine kapsamlı söyleşiler yer aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nde, meclis üyeleri ile bir araya geldi. Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerlerini yapmaya 2013 yılında yapılan oda/borsa seçimlerinden sonra karar verdiklerini belirten Hisarcıklıoğlu, o dönemde yapılan seminerler sonucunda 5 üzerinden 4,8 memnuniyet ile geri dönüşler olduğunu, bu kapsamda 2018 yılında yenilenen meclis üyeleri için bu semineri yeniden düzenlediklerini söyledi. Türkiye’nin en önemli meselelerinden birinin ekonomi olduğunu ve Türk iş dünyası olarak Ağustos 2018’den beri zor bir dönemden geçtiklerini anlatan Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak 365 oda/borsa başkanı ile 7 bölge toplantısı yaptıklarını ve üyelerin sorunlarını dinlediklerini ifade etti. Hisarcıklıoğlu, bu toplantılarda oda ve borsalardan gelen talep ve sıkıntıların başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm bakanlara tek tek iletildiğini söyledi. Hisarcıklıoğlu, iki önemli şura gerçekleştirdiklerini belirterek, ilk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla TOBB Türkiye Ekonomi Şurasını yaptıklarını ve oda/borsalardan gelen sorunları doğrudan aktardıklarını, TOBB Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası’nda ise sektörel sorunların hükümete iletildiğini anlattı.

Üç gün süren programdan memnun ayrılan Manisa TSO Meclis Üyeleri, etkinliğin çok faydalı ve verimli geçtiğini belirterek bu tür seminerlerin artarak devam etmesi temennisinde bulundu. Manisa TSO Meclis Başkanı Ümit Türek ise katılımlarından dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, “Meclis üyelerimizin seminerlerden memnun kalmış olması bizleri mutlu etti. Bizi misafir eden TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na, bizleri çeşitli konularda kapsamlı bir şekilde bilgilendiren, her biri alanında uzman TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nin değerli hocalara ve seminerlerin düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Manisa hava durumu
Manisa hava durumu 7 günlük
Manisa hava durumu 15 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu
Manisa Yunusemre hava durumu 7 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu 15 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu
Manisa Şehzadeler hava durumu 7 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu 15 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu
Manisa Turgutlu hava durumu 7 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu 15 günlük
Manisa Soma hava durumu
Manisa Soma hava durumu 7 günlük
Manisa Soma hava durumu 15 günlük
Manisa Selendi hava durumu
Manisa Selendi hava durumu 7 günlük
Manisa Selendi hava durumu 15 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu
Manisa Saruhanlı hava durumu 7 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu 15 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu
Manisa Sarıgöl hava durumu 7 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu 15 günlük
Manisa Salihli hava durumu
Manisa Salihli hava durumu 7 günlük
Manisa Salihli hava durumu 15 günlük
Manisa Kula hava durumu
Manisa Kula hava durumu 7 günlük
Manisa Kula hava durumu 15 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu
Manisa Köprübaşı hava durumu 7 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu 15 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu
Manisa Kırkağaç hava durumu 7 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu 15 günlük
Manisa Gördes hava durumu
Manisa Gördes hava durumu 7 günlük
Manisa Gördes hava durumu 15 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu
Manisa Gölmarmara hava durumu 7 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu 15 günlük
Manisa Demirci hava durumu
Manisa Demirci hava durumu 7 günlük
Manisa Demirci hava durumu 15 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu
Manisa Alaşehir hava durumu 7 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu 15 günlük
Manisa Akhisar hava durumu
Manisa Akhisar hava durumu 7 günlük
Manisa Akhisar hava durumu 15 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu
Manisa Ahmetli hava durumu 7 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu 15 günlük