Vali Deniz konuklarını ağırlıyor

Manisa Valisi Ahmet Deniz, yoğun programları arasında konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Vali Deniz konuklarını ağırlıyor
1

Vali Deniz, Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası başkan ve üyeleri, Türk Kızılayı Manisa Şubesi başkan ve üyeleri, Mikro Kredi Manisa Şube Yöneticileri İle Kadın Girişimcileri, Manisa Bedensel Engelliler Derneği başkan ve üyeleri, TechTo Project Firmasının yöneticileri ve Manisa Tabip Odası başkan ve yöneticilerini ağırladı.

Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından Vali Deniz’e Ziyaret

Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmet Taner Vali Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Taner kendilerini kabulü nedeniyle Vali Deniz’e teşekkür ederek yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Başkan Taner daha sonra Vali Deniz’e 2018 yılında yapmış oldukları çalışmalar ve 2019 yılında planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Vali Ahmet Deniz de, Başkan Taner ve yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleğinin önemine değindi ve çalışmalarında başarılar diledi.

Türk Kızılayı Manisa Şubesi Yeni Yönetimi Vali Deniz’i Ziyaret Etti

Vali Ahmet Deniz Türk Kızılayı Manisa Şubesi Başkanı Selman Keresteci ve yeni yönetimini kabul etti. Başkan Keresteci kendilerini kabulü nedeniyle Vali Deniz’e teşekkür ederek 22 Şubat 2019 tarihinde yapılan olağan genel kurul sonucu seçilerek göreve başladıklarını söyledi. Keresteci, yeni yönetimini Vali Deniz’e tanıtarak çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vali Deniz de Türk Kızılayı Manisa Şubesi Başkanı Selman Keresteci ve yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Deniz, Mikro Kredi Manisa Şube Yöneticileri İle Kadın Girişimcileri Kabul Etti

Mikro Kredi Manisa Şube Yöneticisi Ayşe Çakıcı, şubede görevli Berrin Çavlu, mikro kredi alarak ev ekonomisine katkı sağlayan kadın girişimciler Azize Kurum ve Özlem Paşaoğlu ile birlikte Vali Ahmet Deniz’i ziyaret etti. Çakıcı, Vali Ahmet Deniz’e kendilerini kabulü nedeniyle teşekkür ederek, şubenin 2009 yılında ev hanımlarının ailelerine katkı sağlamalarını temin amacıyla kurulduğunu söyledi.

Özlem Paşaoğlu ve Azize Kurum’un Manisa’da örnek kadın girişimciler olduklarını dile getiren Çakıcı, Özlem Paşaoğlu’nun evde yaptığı hamur işlerini, Azize Kurum’un da yaptığı el işlerini satarak aile bütçesine katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Vali Ahmet Deniz de ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek kadın girişimciler Azize Kurum ve Özlem Paşaoğlu’nu tebrik edip bereketli kazançlar diledi.

Sevgi Kapısında ağırladı

Vali Ahmet Deniz Manisa Bedensel Engelliler Derneğini Ağırladı

Manisa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yasemin Yıldız ve yönetimi de Vali Ahmet Deniz’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Başkan Yıldız kendilerini kabulü nedeniyle Vali Ahmet Deniz’e teşekkür ederek yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Faaliyetleri hakkında Vali Deniz’e bilgi veren Başkan Yıldız projelerini de aktardı. Vali Ahmet Deniz de Başkan Yıldız’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Vali Deniz, Valilik zemin katındaki Engelliler Koordinasyon Merkezi Sevgi Kapısında ağırladığı konuklarına kitap hediye etti.

Tech To Project Firma Yetkililerinden Vali Ahmet Deniz’e Ziyaret

TechTo Project Firma Sahibi Gürol Işık ve ekibi Vali Deniz’e nezaket ziyaretinde bulundu. Işık, kendilerini kabulü nedeniyle Vali Deniz’e teşekkür ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Vali Deniz de ziyaretleri dolayısıyla TechTo Project Firma Sahibi Gürol Işık’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Deniz, özel günlerinde Manisa Tabip Odası yönetimini ağırladı

Manisa Tabip Odası Başkanı Dr. Şahut Duran ve Yönetimi de 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Vali Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulundu. Manisa Tabip Odası Başkanı Dr. Şahut Duran kendilerini kabulü nedeniyle Vali Ahmet Deniz’e teşekkür ederek 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle kendilerini ziyarete geldiklerini söyledi. Duran, etkinlikleri hakkında Vali Deniz’e bilgi verdi.

Vali Ahmet Deniz de ziyaretleri nedeniyle Manisa Tabip Odası Başkanı Dr. Şahut Duran’a teşekkür ederek, “Bu özel gününüzde sizin şahsınızda bütün hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın bayramını yürekten kutluyoruz. Gerçekten önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Kanuni’nin ‘olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’ sözünde olduğu gibi gerçekten her şeyin başı sağlık ve sıhhat. Bunu da öncelikle sağlık çalışanlarımıza borçluyuz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Manisa hava durumu
Manisa hava durumu 7 günlük
Manisa hava durumu 15 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu
Manisa Yunusemre hava durumu 7 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu 15 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu
Manisa Şehzadeler hava durumu 7 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu 15 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu
Manisa Turgutlu hava durumu 7 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu 15 günlük
Manisa Soma hava durumu
Manisa Soma hava durumu 7 günlük
Manisa Soma hava durumu 15 günlük
Manisa Selendi hava durumu
Manisa Selendi hava durumu 7 günlük
Manisa Selendi hava durumu 15 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu
Manisa Saruhanlı hava durumu 7 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu 15 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu
Manisa Sarıgöl hava durumu 7 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu 15 günlük
Manisa Salihli hava durumu
Manisa Salihli hava durumu 7 günlük
Manisa Salihli hava durumu 15 günlük
Manisa Kula hava durumu
Manisa Kula hava durumu 7 günlük
Manisa Kula hava durumu 15 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu
Manisa Köprübaşı hava durumu 7 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu 15 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu
Manisa Kırkağaç hava durumu 7 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu 15 günlük
Manisa Gördes hava durumu
Manisa Gördes hava durumu 7 günlük
Manisa Gördes hava durumu 15 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu
Manisa Gölmarmara hava durumu 7 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu 15 günlük
Manisa Demirci hava durumu
Manisa Demirci hava durumu 7 günlük
Manisa Demirci hava durumu 15 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu
Manisa Alaşehir hava durumu 7 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu 15 günlük
Manisa Akhisar hava durumu
Manisa Akhisar hava durumu 7 günlük
Manisa Akhisar hava durumu 15 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu
Manisa Ahmetli hava durumu 7 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu 15 günlük