Gölmarmara Genel haberleri

Gölmarmaralı Şehitler Dualarla Anıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit düşen Jandarma Er Nedim Ceylan ve Piyade Onbaşı Adnan Ceylan’ı, şehadetlerinin yıldönümü dolayısıyla mevlit ve pilav hayrıyla andı. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle andı.

Başkan Ergün, Ozanca’ya Çıkarma Yaptı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara programı kapsamında Ozanca mahallesini ziyaret etti. Ozanca mahallesinde büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, Alt ve üst yapısıyla modern bir görünüm kazanan Ozanca’ya güncel rakamlarla 50 milyonu aşan yatırımların hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımları ve hizmetleri yerinde incelemek ve bir takım programlara katılmak için Gölmarmara ilçesine ziyarette bulundu. Atatürk Mahallesi 6 Eylül Meydanı’nda mahalle muhtarları tarafından karşılanan Başkan Ergün, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Başkan Ergün, Gölmarmara’da Hayır Alanını Ziyaret Etti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Hıroğlu Mahallesi’nde, Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre ve parke taşı düzenlemesi yapılan hayır alanını ziyaret etti. Alanda, Çetin ailesinin yaptığı hayır yemeğini de ziyaret eden Başkan Ergün, yapılan hayrın Allah katında kabul olmasını diledi.

MASKİ Vatandaşları Uyardı! “Dere Yatakları Çöplük Değildir”

İl genelinde dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Tiyenli Mahallesi’nde 1.5 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirdi. Dereye atılan molozlar ve çöpler çıkarılarak derenin akışı sağlıklı hale getirildi. MASKİ yetkililerinden bir kez daha ‘Dere yatakları çöplük değildir!’ uyarısı yapıldı.