Ahmet Öküzcüoğlu haberleri

Alaşehir’de ihtiyaç Sahipleri İçin Dost Bakkal Açıldı

Alaşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik çalışmaları dahilinde ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaları için hazırlanan Dost Bakkal’ın açılışı gerçekleştirildi. İhtiyaç sahibi aileler kendilerine verilen kartlarla Dost Bakkal’dan temel gıda ve temizlik ürünlerini ücret ödemeden alabilecek.

Başkan Bu Kez Kürsüde Değil Sahnede Coşturdu

Alaşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Yeşilçam’ın unutulmaz film müzikleriyle Alaşehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Konserde sahneye çıkan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da seslendirdiği ’Bak yeşil yeşil’ şarkısıyla salondakileri coşturdu.

Enkazdan Kurtulan Genç ve Nişanlısı, Alaşehir’de Gözyaşlarıyla Evlendi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatay’ın Antakya ilçesinde 36 saat sonra enkaz altından polis memuru Emir Bestami Demirtaş tarafından kurtarılan Mehmet Tekin, yine evleri depremde hasar gören nişanlısı Dilara Kahraman ile Manisa’nın Alaşehir ilçesinde evlendi. Genç çiftin nikah şahitliğini ise damadı enkazdan çıkaran polis memuru Emir Bestami Demirtaş ile Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Ökzcüoğlu’nun eşi Selin Öküzcüoğlu yaptı. Nikah merasimi sırasında damat ve gelin ile nikah şahitleri gözyaşlarına hakim olamadı.