Ahmet Öküzcüoğlu haberleri

Başkan Öküzcüoğlu Engelli Gencin Ailesinin Çağrısına Duyarsız Kalmadı!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde küçük yaşta geçirdiği havale nedeniyle yürüme ve konuşma yetisini kaybeden 19 yaşındaki engelli genç, mahallesindeki yolların bozuk olması nedeniyle evinden dışarı çıkıp temiz hava alamıyordu. Bu durum üzerine anne Fadime Açıkgöz’ün sosyal medyadan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’na ulaşarak durumu anlatması sonrası yol sorunu çözüme kavuştu.

Başkan Öküzcüoğlu Alaşehirli Çiftçilere Desteğe Devam Ediyor…

Alaşehir Belediyesi tarım alanlarının boş kalmaması ve kaliteli ürün yetiştirilebilmesi için çiftçilere destek projesi kapsamında başlattığı yardımlarını artırarak devam ediyor. Yaklaşık iki yıl önce göreve gelmesiyle birlikte çiftçilere destek projesi başlatan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, her gün hizmetlerine yenisini ekleyerek, çiftçilerin gönlünde taht kurdu. Çiftçilere ücretsiz beton direği dağıtılırken, çiftçiler Başkan Ahmet Öküzcüoğlu’na teşekkür ederek, “Allah razı olsun” dedi.

Alaşehir Belediyesinde Kiralık Araç Kalmadı!

Alaşehir Belediyesi hizmet aracı filosuna 4 yeni araç hibe edildi. İş insanları tarafından hibe edilen araçlar, Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nun da katıldığı törenle hizmete girdi. Daha önce kiralık araçlarla hizmet veren Alaşehir Belediyesinde artık kiralık araç kalmazken, belediyeye hibe yoluyla kazandırılan araç sayısı ise 20’ye ulaştı. Belediye böylece büyük bir tasarrufa imza atmış oldu.