Cengiz Ergün haberleri

Manisa Büyükşehir’den 16 Ziraat Odasına Tebrik Ziyareti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, il genelindeki 16 ziraat odası başkanlarını ziyaret ederek, yakın zamanda tamamladıkları seçimlerin sonuçlarının üreticilere hayırlı olmasını diledi. Oda başkanlarına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Usta, Büyükşehir Belediyesi olarak tarımsal ve kırsal kalkınmaya yönelik projelere önem verdiklerini, bu noktada ziraat odalarıyla da işbirliğine hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

Manisa Büyükşehir’in Kazanları 3 Bin Depremzede İçin Kaynıyor!

Deprem afetinin ardından yaraları sarmak için ilk andan itibaren afet bölgesinde bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte depremin en çok etkilediği illerden bir tanesi olan Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesindeki çadır kentlerde her gün 3000’er kişilik iftar yemeği ve sahur kahvaltısı hazırlayarak, afetzedelerin yanında yer alıyor.

Manisa’da 354 Milyon Metreküp Atıksu Arıtımı Yapıldı

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ‘Gediz’de yeniden balık tutma’ hedefine doğru emin adımlarla ilerlediklerini vurgu yaparak bu doğrultuda idarenin kuruluşundan bu yana kurum bünyesinde bulunan ve başarılı bir şekilde işletilen 19 atıksu arıtma tesisi ile 354 milyon metreküp atıksu arıtımı yapıldığını ifade etti.

Başkan Ergün: “Son Yara Sarılana Kadar Afet Bölgesinde Olacağız”

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş’a bağlı Dulkadiroğlu ilçesinde kurulan çadır kentlerde 3 biner kişilik iftar yemeği ve sahur kahvaltısı ile afetzedelerin yanında yer alıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Hepimizi derin yasa boğan afetin izlerini silmek için devletimizin ve milletimizin yanındayız. Son yara sarılana kadar afet bölgesinde olacağız” dedi.

Saruhanlı’da Büyükşehir’in Prestij Cadde Çalışmaları Devam Ediyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Cengiz Topel Mahallesi’nde başlattığı prestij cadde projelerini hız kesmeden sürdürüyor. Talatpaşa, Namık Kemal ve Hükümet Caddelerinde düzenlemeler devam ederken, Atatürk Caddesi’nde de çalışmalar başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, beraberindeki heyetle birlikte caddeleri incelerken, çalışmaların Saruhanlı halkına hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ergün Ramazan Ayı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayınlayarak, Ramazan ayının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diledi. Mesajında deprem felaketinden etkilenen vatandaşları da unutmayan Başkan Ergün, afette yaşamını yitirenleri rahmetle anarken, yaraların sarılması noktasında üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini ifade etti.