Cengiz Ergün haberleri

İlçenin İşyeri ve Otopark İhtiyacının Giderilmesi İçin İmzalar Atıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Gördes Belediyesi arasında Gördes’e kazandırılacak olan iş merkezi ve katlı otopark projesi için protokol töreni düzenlendi. Gördes’in işyeri ve otopark ihtiyacının giderilmesine katkı sağlayacak olan proje için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol tarafından imzalar atıldı.

Manisa’nın 17 İlçesinde Peyzajında Kullanılacak Fidanlar Beydere Yetiştirilecek!

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilen alanda, Manisa Büyükşehir Belediyesi seralarında üretilen fidanların yetiştirilmesi sağlanacak. Protokole imzalar Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Tarım İl Müdürü Metin Öztürk ve Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürü Mustafa Deniz tarafından atıldı.

1 Yıl Önce Felç Geçiren Vatandaşa Büyükşehirden Akülü Tekerlekli Sandalye

Manisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesinde yaşayan Mehmet Uslu adlı vatandaşın akülü tekerlekli sandalye ihtiyacı da giderildi. Talebini geri çevirmeyen Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Uslu, Başkan Cengiz Ergün’ün desteğini her zaman hissettiklerini söyledi.

Alaşehir İlçesi Aydoğdu Mahallesi’nde Kutu Menfez Döşemesi Yaptı

Yollarda ulaşım kalitesini arttırmak ve vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve bakım çalışmalarına dört mevsim devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, su debisinin yüksek olduğu Alaşehir ilçesi Aydoğdu Mahallesi’nde kutu menfez döşemesi yaptı.

Manisa’da Hayata Geçirilen Seracılık Projesi Kadın Üreticinin Yüzünü Güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 75 hibeyle üreticiye ek gelir sağlamak adına hayata geçirilen seracılık projesi, Kırkağaç’ta bir kadın üreticinin de yüzünü güldürdü. Büyükşehir Belediyesi desteğiyle kurduğu serasında Büyükşehir Belediyesi heyetini ağırlayan kadın üretici Fatma Beşikçi, destekleri nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.