Çetin Akın haberleri

Turgutlu Belediyesinden Devlet Hastanesine Tıbbi Cihaz Desteği

Turgutlu Belediyesi sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam ediyor. Turgutlu Belediyesi tarafından Turgutlu Devlet Hastanesi Üroloji servisinde böbrek taşlarına yönelik tedavide kullanılacak olan Üreterorenoskopi cihazı teslim edildi. Başkan Çetin Akın, “Tedavilerde kullanılacak cihazımız hastanemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Yazdığı Notla Birlikte Oyuncaklarını ve Takılarını Bağışlayan Ayşe Betül ve Depremzede Yüsra Manisa’da Buluştu!

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Dosteli Merkezlerine deprem bölgesinden gelen vatandaşlara ulaştırılmak üzere yazdığı notla birlikte oyuncaklarını ve takılarını bağışlayan Ayşe Betül Altınbaşak ile yardım paketini alan Yüsra Bozhöyük, Turgutlu’da bir araya geldi. Buluşmada duygusal anlar yaşandı. Depremzede Yüsra’nın babası Yafes Bozhöyük ellerine geçen notu gözyaşları içinde okuduklarını belirterek böyle evlatlar yetiştirdikleri için Altanbaşak ailesine teşekkür etti.

Başkan Daşkan İstifasını Geri Çekti

TFF 3. Lig 2. Grup temsilcisi Turgutluspor’da Kulüp Başkanı Bülent Daşkan, geçtiğimiz aylarda yaptığı istifa konuşması sonrasında yeni yaptığı açıklamayla sezon sonuna kadar başkanlık görevini sürdüreceğini söyledi.

Halk Korosundan Muhteşem Performans

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, öğretmeninden, esnafına, ev kadınından, lojistik uzmanına, iş insanından, emeklisine farklı alanlardan müzikseverlerin bir araya geldiği koro verdiği konserle izleyenlerden büyük beğeni topladı.