Çetin Akın

Turgutlu Belediyesinden Örnek Alınacak Maaş Zammı

Turgutlu Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısında, diğer belediyelerde örnek oluşturacak bir maaş zammı yaptı. Belediyede çalışan işçilerin aldıkları maaş ile ilgili bir açıklama yapan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesinde çalışan işçilerin imzaladığı sözleşme ile en düşük işçi maaşının 2 bin 580 TL olduğunu açıkladı.

Turgutlu’nun Yardım Tırları Elazığ’da

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 30 saatte Turgutlu’da toplanan 2 tır yardım malzemesini Elazığ depreminde mağdur olan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Elazığ’a gitti. Deprem mağdurlarıyla görüşen Başkan Akın, Turgutlulu vatandaşların geçmiş olsun dileklerini iletti.

Turgutlu’da 30 Saatte 2 Tır Dolusu Yardım Malzemesi Toplandı

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde başlatılan yardım kampanyasında, 30 saatte 2 tır dolusu yardım malzemesi toplandı. Toplanan yardım malzemeleri, Turgutlu eski belediye binası bahçesinde düzenlenerek paketlendi. Sonrasında tırlara yüklenen malzemeleri, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın bizzat Elazığ’a götürdü.

İlçe merkezine kamyonla çocuklar için kar getirdiler

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir gelenek haline gelen ve ilçe merkezine kar yağmayınca, yüksek kesimlerde yağan kar nedeniyle karda oynamayan çocukları düşünen Turgutlu Belediyesi Başkanı Çetin Akın, kar yağışının yaşanmadığı ilçe merkezine yüksek kesimlerden toplanan 8 kamyon kar getirtti.

Büyükşehir ile protokol imzaladı, kazılan yolların tadilatı hızlandı

Turgutlu Belediyesi ile Manisa Büyükşehir arasında, doğalgaz ve elektrik altyapısı çalışmaları kapsamında kazı yapılan yolların tadilatı için protokol yapıldı. Protokol kapsamında Atatürk Mahallesinde çalışmalar başlarken, bozulan yolların tadilatının Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılacağı bildirildi.