Manisa son dakika “cinayet haberleri” !

Manisa Cinayet Haberleri, son dakika cinayetleri

Manisa son dakika cinayet haberleri bölümünde, Manisa ve ilçelerinde gerçekleşen silahlı ve bıçaklı cinayet haberlerini, faili meçhul cinayet haberlerini bulabilirsiniz.

Manisa’da Cinayet İşleyen Katil Zanlısı Adliyeye Sevk Edildi!

Manisa’nın Salihli ilçesinde 23 Şubat 2021 tarihinde işe gitmek için servis bekleyen eski sevgilisi Semiha Peker’i pompalı tüfekle öldürüp olay yerinden kaçan katil zanlısı Yalçın Kocataş dün Kula İlçesinde yakalanmıştı. Salihli İlçe Emniyetine getirilen katil zanlısı, buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Manisa’da Cinayet: Eski Sevgilisi Tarafından Tüfekle Öldürüldü!

Manisa’nın Salihli ilçesinde meydana gelen korkunç olayda bir kadın, eski erkek arkadaşı tarafından tüfekle vurularak öldürüldü. İşe gitmek için sabah işçi servisini bekleyen kadına tüfekle 3 el ateş eden ve ölümüne sebep olan adam hakkında, kadın tarafından önleyici koruma kararı alındığı öğrenildi. Olay yerinden kaçan adamın kullandığı araç ve tüfek Gölmarmara yolu üzerinde terk edilmiş halde bulunurken zanlı her yerde aranıyor.

Cinayet, bir kimsenin başka bir kimseyi bilerek öldürmesi eylemidir. Çoğu ülkede müebbet hapis ya da idam cezasıyla sonuçlanmaktadır.

Kaynak : wikipedia - cinayet